خانه > سلامت > رئال بالاتر و مهمتر از نام رونالدو است-سلامت

رئال بالاتر و مهمتر از نام رونالدو است-سلامت

ورزش سه: به ال کلاسیکو نزدیک و نزدیک تر می شویم و طبیعتا هیجان این بازی افزون تر می شود.

 پس از یازده سال در ال کلاسیکو نه شاهد حضور مسی خواهیم بود و نه رونالدو. اولی مصدوم است و دومی تابستان راهی یوونتوس شد.

سوارز: رئال بالاتر و مهمتر از نام رونالدو است

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه ای بارسا در مورد غیبت رونالدو گفت:« همه ما از کلاس و کیفیت رونالدو آگاهیم ولی رئال مهم تر و بالاتر از نام رونالدو است. همیشه تیم، ارجح تر از بازیکن است. رونالدو نیست ولی رئال بازیکنان بزرگ دیگری دارد که می توانند تفاوت ها را رقم بزنند. ما باید به خودمان فکر کنیم بدون توجه به اینکه رقیب، چه بازیکنانی دارد و چه کسانی نیستند.»

وضعیت بحرانی رئال و لوپتگی:« رئال امسال یک مربی جدید دارد و این همیشه یک انگیزه مضاعف برای بازیکنان است تا نشان دهند می خواهند مطابق خواسته های او بازی کنند. مهم نیست شرایط رئال چگونه است. ال کلاسیکو تحت هر شرایطی ال کلاسیکو است. فصل قبل قهرمانی ما قطعی شده بود ولی ال کلاسیکو با حداکثر تنش و استرس همراه بود. باید بسیار مراقب رئال مادرید باشیم.»

خاطرات ال کلاسیکو:« پیروزی 5-0 سال 2010 را از روی سکوهای نوکمپ به عنوان تماشاگر دیدم. برتری 3-0 سال 2005 در برنابئو با درخشش رونالدینیو نیز مرا به وجد آورد. به عنوان بازیکن حالا شرایطی متفاوت را در ال کلاسیکو ها تجربه می کنم.

گلی که به رئال در اولین فصل حضورم در بارسا زدم(آوریل 2015) و باعث برتری 2-1 شد، برایم بسیار لذتبخش بود. با همان برد، تقریبا قهرمانی مان قطعی شد. در برتری 4-0 سال 2015(نوامبر) در برنابئو نیز دو گل زدم و خاطره خوبی برایم به جا ماند. پیروزی در برنابئو همیشه لذت خاصی دارد.»


رئال بالاتر و مهمتر از نام رونالدو است
کپی رایت: منبع مطلب