خانه > سلامت > توضیح تراکتورسازی درباره نگرفتن مجوز حرفه‌ای-سلامت

توضیح تراکتورسازی درباره نگرفتن مجوز حرفه‌ای-سلامت


خبرگزاری مهر: معاون باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره نگرفتن مجوز حرفه‌ای این باشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

روز گذشته سازمان لیگ فوتبال ایران اسامی ۷ باشگاهی که موفق به کسب مجوز حرفه ای شدند را اعلام کرد که نام تراکتورسازی در این فهرست وجود نداشت.

علی دهقانی معاون ورزشی باشگاه تراکتورسازی در این خصوص گفت: مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌هایی که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند حائز اهمیت است و اگر باشگاهی نتواند این مجوز را کسب کند از لیگ قهرمانان کنار گذاشته می‌شود. به عنوان مثال نفت تهران که به عنوان قهرمانی جام حذفی دست یافت به علت مشکلات مالی و بدهی نتوانست مجوز را در زمان قانونی کسب کند و باشگاه ذوب‌آهن جایگزین این تیم شد.

دهقانی در ادامه گفت: در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا که از بهمن ماه امسال آغاز می‌شود، تیم‌های پرسپولیس و استقلال قهرمانان لیگ و جام حذفی به همراه ذوب آهن و سایپا در این مسابقات شرکت خواهند کرد. در نتیجه عدم کسب مجوز حرفه‌ای تهدیدی را متوجه تیم تراکتورسازی نمی‌کند.

اما اگر در مسابقات این فصل لیگ برتر که اردیبهشت ماه تمام می‌شود بتوانیم قهرمان و یا جزیی از ۳ تیم برتر جدول رده‌بندی باشیم و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را کسب کنیم، تا مردادماه ۹۸ فرصت داریم تا پرونده بدهی‌های داخلی و بین المللی بازمانده از گذشته این باشگاه را حل و فصل نماییم؛ در غیراینصورت فرصت حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ را از دست خواهیم داد.


توضیح تراکتورسازی درباره نگرفتن مجوز حرفه‌ای
کپی رایت: منبع مطلب