خانه > سلامت > از کجا می‌دانید پرسپولیسی‌ها دعوا را شروع نکردند؟-سلامت

از کجا می‌دانید پرسپولیسی‌ها دعوا را شروع نکردند؟-سلامت


خبرگزاری میزان: علی دشتی بازیکن تیم فوتبال سایپا مدعی است در هیچ کجای درگیری بازیکنان تیم سایپا و پرسپولیس نقشی نداشته ولی هم اظهاراتی از این بازیکن منتشر شده و هم در جریان یکی از این درگیری‌ها مصدوم شده است.

به همین دلیل با این بازیکن انجام دادیم تا او در مورد حواشی این بازی و مسائل مختلف صحبت کند.

*واکنش‌ها بعد از درگیری با بازیکنان پرسپولیس در تمرین چگونه است؟

مگر چه چیزی باید داشته باشد. اتفاقات عادی بود برخی الکی بزرگش می‌کنند. حالا یک درگیری‌هایی هم شد. خوب بچه‌ها اعصابشان خورد بود. به هر حال نود دقیقه بازی کردند و اعصاب‌ها بهم ریخته بود.

*اعصابشان از چه چیزی خورد بود؟

من نمی‌دانم. یک درگیری رخ داد و خدا را شکر تمام شد و کسی چیزی نشد.

*درجریان بازی هم برخی بازیکنانتان عصبی بودند؟

عادی بود. ما بازی قبلی را باخته بودیم و طبیعی بود که بچه‌ها می‌خواستند این بازی را برنده از میدان خارج شوند. جز این مسئله دیگری نبود. نمی‌دانم که برخی عصبی بودند یا نه؛ ولی من دوست داشتم محکم بازی کنم تا هر طور شده امتیاز بگیریم.

*شاید هم، چون خیلی حمله کردید و نمی‌توانستید گل بزنید عصبانی شدید؟

نه! بعید می‌دانم به این دلیل باشد. بچه‌های تیم ما فقط به خاطر سه امتیاز تلاش می‌کردند. فشار از دست دادند امتیاز، باعث شد ما برای برنده شدن تلاش کنیم.

 

*خیلی‌ها مدعی شدند رفتار بازیکنان سایپا با نماینده ایران در فینال آسیا درست نبود؟

مگر سایپایی‌ها چه کار کردند. شما از کجا می‌دانید که آنها این مسائل را شروع نکرده‌اند. فوتبال این اتفاقات را دارد و هر تیمی تقصیر را به گردن دیگری می‌اندازد. ولی بهتر است همین جا همه چیز را تمام کنیم و بیش از این ماجرا را کش ندهیم.

*مثل این که شما هم بر علیه پرسپولیس اظهارتی را مطرح کرده بودی؟

دوستانم برایم مطلبی فرستادند که در آن از قول من نوشته بودند؛ پرسپولیس حقش نیست به فینال بروم. من نه با خبرنگاری حرف زده بودم و نه درگیر شدم. مستقیم به تونل رفتم. مگر من دیوانه هستم که این حرف‌ها را بزنم. قطعا پرسپولیس‌ها برای رسیدن به این جایگاه زحمت کشیدند و من فوتبالی هیچ گاه چنین حرفی نمی‌زنم.

*ولی در یکی از فیلم‌های منتشر شده از درگیری‌ها حضور داری.

در یکی از درگیری‌ها وقتی رفتم تا بازیکنان را جدا کنم. یک سرباز مرا هل داد و کشاله پایم کشیده شد. من دنبال آن سرباز می‌گشتم تا از او بپرسم چرا مرا هل دادی؟ به همین دلیل اعصابم خورد شده بود و بعضی فکر کردند من عصبانی هستم. البته مشکل جدی نیست و فکر می‌کنم با وجود این که می‌توانم تمرین کنم در بازی با استقلال هم به میدان بروم.

*تو یکی از بهترین بازی هایت را برابر پرسپولیس انجام دادی.

دوست داشتم در این بازی نتیجه خوبی بگیرم. خدا را شکر که حداقل یک امتیاز گرفتیم. همه تیم برای این امتیاز زحمت کشیدند. چون در کنار هم بودیم و موفق شدیم نتیجه بگیریم. اگر در همه بازی‌ها تمام توانمان را بگذاریم نتیجه می‌گیریم.

*بازی با استقلال را چطور می‌بینی؟

ان‌شاءالله در آن بازی هم نتیجه خوبی بگیریم. فوتبال قابل پیش بینی نیست، ولی چون بازی جام حذفی است در این بازی برای گل زدن به میدان می‌رویم. دیگر نمی‌توان به مساوی امیدی داشت. از این رو انگیزه کافی برای شکست استقلال در تیم ما وجود دارد.


از کجا می‌دانید پرسپولیسی‌ها دعوا را شروع نکردند؟
کپی رایت: منبع مطلب