خانه > سلامت > بازی مقابل کاشیما حیثیتی است-سلامت

بازی مقابل کاشیما حیثیتی است-سلامت


خبرگزاری میزان: اسماعیل حلالی در خصوص دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های کاشیما ژاپن و پرسپولیس ایران که قرار است روز شنبه برگزار شود، اظهارداشت: به نظرم این بازی تفاوت زیادی با بازی مقابل السد یا الدحیل دارد. ژاپنی‌ها فوتبالیست‌های خوبی در تیم هایشان دارند و به همین دلیل شکل بهتری نسبت به تیم‌های قطری و عربی دارند.

وی افزود: بازی سختی در ژاپن در انتظار شاگردان برانکو است، ولی آنها روحیه و انگیزه بالایی دارند که بتوانند نتیجه لازم را در ژاپن بگیرند و راه خود را برای رسیدن به قهرمانی هموار کنند. فکر می‌کنم پرسپولیس در این بازی استرس بازی با السد را نداشته باشد. بازی مقابل کاشیما حیثیتی است و فقط هر تیمی که روحیه بالا و کیفیت خوبی داشته باشد می‌تواند به قهرمانی برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در مورد اینکه به نظرش برانکو باید با چه تاکتیکی پا به این بازی بگذارد خاطرنشان کرد: برانکو مربی نیست که فقط دفاع یا فقط حمله کند. در این سال‌ها شاهد بودیم که پرسپولیس ۱۱ نفره در کار دفاعی و حمله شرکت کرده و همین کار تیمی به پیشرفت آن‌ها کمک کرده است. من احساس خوبی به این ۲ بازی دارم و مردم هم در بازی با السد نشان دادند که یک ایران پشت پرسپولیس است و قطعا در بازی برگشت هم همین خواهد بود.


بازی مقابل کاشیما حیثیتی است
کپی رایت: منبع مطلب