خانه > سلامت > ونگر به حرفه مربیگری باز می‌گردد-سلامت

ونگر به حرفه مربیگری باز می‌گردد-سلامت


ایرنا: «آرسن ونگر» سرمربی پیشین آرسنال متعهد شد تا آغاز سال 2019 میلادی به فوتبال و حرفه سرمربیگری بازگردد.

 خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه نوشت: سرمربی 69 ساله و با تجربه سابق توپچی های لندن پس از 21 سال حکومت در رختکن این تیم، در واپسین روزهای فصل گذشته از سمت خود کناره گیری کرد اما در آن دوران نیز تاکید کرد که کارش با فوتبال تمام نشده است.

ونگر در مصاحبه با اسکای اسپورت در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان بازگشت به حرفه مربیگری، اظهار داشت: ابتدای سال آینده؛ کمی عجیب است که به باشگاه دیگری بروم اما نمی دانم مقصد بعدیم کجاست، بی شک جایی خواهم رفت اما مقصد مشخص نیست.

وی ادامه داد: تعطیلات خوبی را سپری کردم، زیاد فوتبال دیدم، خاطرات خوبی رقم خورد و بی شک برای آن ها دلتنگ می شوم.

در این بین، ونگر که فصل پایانی حضورش روی نیمکت توپچی های قدرتمند با تقلای آن ها برای کسب دست کم یک عنوان در لیگ برتر فوتبال انگلیس همراه بود به پایان رسید، از عملکرد باشکوه تیم سابقش در فصل جدید لیگ جزیره ابراز خرسندی کرد.

آرسنال تحت هدایت «اونای امری» به رغم شکست در 2 بازی این فصل، در حال حاضر با اختلاف تنها 4 امتیاز نسبت به صدرنشین رقابت ها یعنی منچستر سیتی، در رتبه چهارم جدول رده بندی جای دارد.

ونگر در این خصوص تصریح کرد: زمانی که آرسنال برنده می شود خوشحال می شوم؛ فکر می کنم در آرسنال تلاش زیادی کردم و در فرمی ایده آل از آن ها جدا شدم و حالا فقط یک هوادار هستم و از پیروزی آن ها خوشحال.


ونگر به حرفه مربیگری باز می‌گردد
کپی رایت: منبع مطلب