خانه > مجله ورزشی > سایر ورزش ها > پیروزی کاله آمل مقابل تیم ملی والیبال در یک دیدار تدارکاتی

پیروزی کاله آمل مقابل تیم ملی والیبال در یک دیدار تدارکاتی

تيم واليبال کاله آمل که خود را براي حضور در رقابت‌هاي قهرماني باشگاه‌هاي مردان آسيا آماده مي‌کند، عصر روز گذشته در حالي که همه ملي‌پوشان خود شامل موسوي، قائمي، زريني و غلامي را در اختيار داشت در اولين ديدار تدارکاتي مقابل تيم ملي واليبال کشورمان به ميدان رفت.

شاگردان خوليو ولاسکو در گيم اول 25 بر 18 پيروز شدند و گيم‌هاي دوم تا چهارم را 25 بر 21، 25 بر 16 و 25 بر 22 واگذار کردند.

به گزارش فارس، در پايان با توافق سرمربيان، ذخيره‌هاي دو تيم يک ست ديگر بازي کردند که در اين ست تيم ملي 25 بر 17 پيروز شد.

شهرام محمودي به دليل مصدوميت نمي‌تواند تيم کاله مازندران را در رقابت‌هاي باشگاه‌هاي آسيا همراهي کند و در اردوي تيم ملي به مداواي خود مي‌پردازد.

طبق برنامه قرار است بازي دوم تيم‌هاي ملي ايران و کاله روز سه‌شنبه (فردا) انجام مي‌شود؛ ضمن اينکه بازي آملي‌ها با تيم زير 23 سال هم روز چهارشنبه 28 فروردين ماه برگزار خواهد شد؛ هر دو مسابقه ساعت 17 در ورزشگاه 12هزار نفري انجام مي‌شود.

تيم واليبال کاله آمل از روز اول ارديبهشت ماه رقابت خود در مسابقات باشگاه‌هاي آسيا را آغاز مي‌کند؛ اين تيم در گروه اول مسابقات با تيم‌هاي کويت، امارات و تايوان همگروه است.

رقابت‌هاي واليبال باشگاه‌هاي مردان آسيا از اول تا نهم ارديبهشت ماه با حضور 14 تيم به ميزباني تهران در ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي برگزار مي‌شود.