Home > تفریح و سرگرمی > معبد زیبای آکشاردام در دهلی

معبد زیبای آکشاردام در دهلی

معبد آکشاردام ( Akshardham) یکی از جاذبه های توریستی شهر دهلی در هندوستان است. این معبد زیبا در دهلی معبدی هندویی است بسیاری از سنت های مردم هند، فرهنگ آیین هندو، روحانیت و معماری هندی را به نمایش می گذارد.
این معبد توسط ماهاراج پراموخ سووآمی بنا شد که 3000 نفر از پیروانش به همراهی 7000 صنعتگر توانستند ساخت آن را به اتمام برسانند. معبد آکشاردام که حدود 70% از توریست های دهلی را به خود جذب می کند، بطور رسمی در 6 نوامبر سال 2005 افتتاح شد.
این معبد در حاشیه ی رود یامونا و مجاورت دهکده ی مسابقات کشورهای مشترک المنافع سال 2010 واقع شده است. ساختمان اصلی مستقر در وسط معبد بر اساس علم جهت یابی و معماری هندی ساخته شده که تماما از جنس سنگ است.
این معبد همچنین نمایشگاه هایی از زندگی مردم سووآمینارایان و تاریخ هندوستان، یک فواره ی موزیکال و باغات بسیار وسیعی دارد. در این مطلب از مجله اینترنتی سوسا عکس هایی از این معبد زیبا را برای شما قرار داده ایم. برای دیدن عکس های معبد آکشاردام در اندازه بزرگ روی آنها کلیک کنید.

امیدوارم لذت برده باشید!
 • aks model tonybowls , اکشاردام , زیباترین معبد هندوستان , معبد اکشاردام هند
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *

  شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  امیدوارم لذت برده باشید!
 • سفره هفتسین94 , جدیدترین مدل سفره عقد , زيباترين سفره عقد93 , سفرهای هفتسین94 , هفتسین94