خانه > مجله ورزشی > سایر ورزش ها > پیروزی کاله در نخستین دیدار باشگاه های آسیا

پیروزی کاله در نخستین دیدار باشگاه های آسیا

آخرين ديدار از روز نخست مسابقات واليبال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا عصر امروز يکشنبه ميان دو تيم کاله ايران و تايوان پاورز چين تايپه برگزار شد که طي آن نماينده ايران در سه گيم متوالي و با نتايج 32 بر 30، 25 بر 22 و 25 بر 17 برابر حريف به برتري رسيد. بازيکنان کاله در حالي برنده اين ديدار شدند که در مجموع عملکرد خوبي مقابل حريف خود نداشتند و به خصوص در دو گيم ابتدايي مرتکب اشتباهات زيادي شدند. البته در گيم نخست دو تيم بيشتر از نتيجه‌گيري به فکر ارزيابي يکديگر بودند، طوري که پاياپايي با يکديگر پيش رفتند و در خيلي از امتيازات مساوي شدند. مانند امتياز 30. در اين گيم بازيکن شماره 11 تايوان پاور به نام “هو آن” از نفرات تاثير گذار تيمش بود که بازيکنان کاله براي دفاع او بارها به مشکل خوردند. البته دريافت‌هاي ناقص هم در پيروزي ديرهنگام کاله در اين گيم بي‌تاثير نبود.

تيم واليبال کاله فردا دوشنبه دومين و آخرين ديدار خود در مرحله مقدماتي مسابقات باشگاه‌هاي آسيا را برابر نماينده امارات در سالن 12 هزار نفري مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي‌کند.

گفته های سرمربی کاله در مورد پیروزی تیمش

بهروز عطايي پس از پيروزي 3 بر صفر تيمش در نخستين ديدار از مسابقات واليبال جام باشگاه‌هاي آسيا برابر نماينده تايوان در نشست خبري حاضر شد و اظهار داشت: بازي تماشاگرپسندي بود اما من از کيفيت عملکرد بازيکنانم رضايت چنداني ندارم. بازيکنانم تحت تاثير بازي نخست بودند و استرس داشتند.

وي ادامه داد: واليبال ايران در جهان شناخته شده است و به همين دليل حريفان با انگيزه زيادي برابر ما صف‌آرايي مي‌کنند. البته بازي نه چندان خوب و پراشتباه ما در گيم‌هاي اول و دوم به حريف کمک کرد تا بازي خوبي انجام دهد.

به نقل از فارس، عطايي خاطرنشان کرد: در گيم سوم بازيکنانم با جديت بيشتري کار را دنبال کردند و توانستيم با قاطعيت پيروز شويم. به تيم حريفم تبريک مي‌گويم چون بازي خوبي مقابل ما انجام داد و ما را تحت فشار قرار داد. تا حدي که در دو گيم مي‌توانستند برابر ما پيروز شوند. اما تجربه بازيکنانم موجب شد تا در هر سه گيم پيروز باشيم.

سرمربي تيم واليبال کاله آمل افزود: هميشه بازي اول سخت است و اشتباهات زياد خواهد بود. بازيکنان من هم در بازي امروز استرس داشتند و نتوانستند عملکرد واقعي خود را به نمايش بگذارند.

وي در خصوص بازي فردا برابر نماينده امارات گفت: تيم امارات را نمي‌شناسيم و آناليزي از اين تيم نداريم. بايد مانند بازي امروز در جريان مسابقه حريف را آناليز کنيم و از نقاط ضعف آنها بهره ببريم.

عطايي در خصوص عملکرد بازيکنان کمکي تيمش اظهار داشت: برخلاف انتظارم آنها خوب بازي کردند، پيش از اين نگران بودم که بازيکنان نتوانند خود را با پاسور خارجي تيم‌مان هماهنگ کنند اما ديديم تجربه بالاي بازارگرد و زيرکي سجادي به ما کمک کرد تا پيروز مسابقه شويم.