خانه > سلامت > مذاکره استقلال با یک مهاجم پرتغالی-سلامت

مذاکره استقلال با یک مهاجم پرتغالی-سلامت

ایرنا: تقویت خط حمله استقلال مهم ترین دغدغه وینفرد شفر سرمربی آلمانی این تیم است و او می خواهد هر طور شده مهاجمی را جذب کند که گره خط آتش این تیم را باز کند.

فصل گذشته آبی پوشان آمار گلزنی بالایی داشتند و مهاجمی مثل تیام در روزهای سخت ناجی استقلال می‌شد، ولی در فصل جاری استقلال مهاجمانی دارد که در بازی های حساس به راحتی موقعیت خراب می کنند و هنوز نتوانسته اند انتظارات را برآورده سازند.

مذاکره استقلال با یک مهاجم پرتغالی

از باشگاه استقلال خبر می رسد مذاکرات مدیران این تیم با مهاجم پرتغالی ادامه دارد و در صورتی که توافق میان طرفین صورت بگیرد او به زودی برای آزمایش پزشکی به ایران خواهد آمد.

بنا به خبر ورزش 11؛ گزینه مد‌نظر آبی ها، اسماعیل گُنکالوِس مهاجم ۲۷ ساله پرتغالی-گینه ای است که در تیم‌های سنت میرن، نیس، ریو آوه، آپوئل، الاتفاق عربستان سعودی و بوآویستا بازی کرده است.

گُنکالوِس در عضویت باشگاه پخته کار ازبکستان است و در 27 بازی خود تا به حال 20 گل برای این تیم به ثمر رسانده است. از ویژگی‌های فنی او می‌توان به قدرت بدنی خوب و چارچوب شناسی اشاره کرد. بنا به گفته افراد نزدیک به باشگاه استقلال نهایتاً ظرف 48 ساعت آینده انتقال این بازیکن به آبی‌ها رسمی می‌شود.


مذاکره استقلال با یک مهاجم پرتغالی
کپی رایت: منبع مطلب