خانه > سلامت > کلوپ: خوشحال نیستم، ولی راضی‌ام-سلامت

کلوپ: خوشحال نیستم، ولی راضی‌ام-سلامت


ورزش سه: لیورپول دیشب در ورزشگاه خانگی‌اش، آنفیلد، در بازی رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ رفت و با تساوی بدون گل متوقف شد. لیورپول حالا باید روز 13 مارس برای انجام بازی برگشت این مرحله به آلیانز آرنا بروند و در آن بازی حتی یک تساوی گل‌دار می‌تواند لیورپولی‌ها را راهی مرحله یک‌چهارم نهایی کند.

کلوپ، سرمربی لیورپول، در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” خیلی خوشحال نیستم ولی از این بازی کاملا راضی‌ام”.

سرمربی لیورپول در ادامه گفت:” ما امروز در پاسهای آخر خوب کار نکردیم و ده دوازده بار موقعیت‌های خوب را از دست دادیم. ما می‌توانیم بهتر بازی کنیم و باید بهتر بازی کنیم”.

کلوپ در ادامه اظهاراتش اضافه کرد:” ما در نیمه اول موقعیت‌های بهتری داشتیم. یادم نمی‌آید در نیمه دوم هیچکدام از دو طرف موقعیتی داشته باشند. از این نظر که نگاه کنیم، امشب در حد یک شب چمپیونزلیگی نبود”.

سرمربی لیورپول در صحبت‌های پایانی بازی خود خطاب به خبرنگاران گفت:” ما بدون بازیکن بزرگ‌مان فن‌دایک گل نخوردیم. درحالیکه خیلی‌ها انتظار داشتند شاهد گل خوردن‌مان باشند. ما در دفاع خوب عمل کردیم و در خیلی جاهای دیگر هم خوب بودیم. نکته مثبت بازی این است که نتیجه راضی‌کننده است. این بهترین تساوی‌ای بود که می‌توانستیم بدست بیاوریم”.

 

کلوپ در ادامه گفت:” جدال ما هنوز تمام نشده. ما این را قبلا هم گفته‌ بودیم. ما امشب باید نتیجه‌ای بدست می‌آوردیم که در بازی برگشت بتوانیم کار را تمام کنیم”.


کلوپ: خوشحال نیستم، ولی راضی‌ام
کپی رایت: منبع مطلب