خانه > سلامت > آمادگی وزارت بهداشت برای گسترش همکاری ها در حوزه پرستاری با کشور عراق – پرستار – جامعه پزشکی-سلامت

آمادگی وزارت بهداشت برای گسترش همکاری ها در حوزه پرستاری با کشور عراق – پرستار – جامعه پزشکی-سلامت


سلامت نیوز:معاون پرستاري وزارت بهداشت گفت: با توجه به پتانسیل های بسیار خوب حوزه پرستاری جمهوری اسلامی ایران، مي توان در ارتقاي حوزه پرستاري كشور عراق، همكاري كرده و مثمر ثمر عمل كنيم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، مریم حضرتی در سفر به کشور عراق و بازدید از مراکز درمانی شهر کربلا، ضمن اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران در گسترش همکاری ها در حوزه پرستاری با کشور عراق، اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های بسیار خوبی که حوزه پرستاری جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف از جمله، آموزش پرستاری، پرستاری جامعه نگر، پرستاری در پژوهش و پرستاری در بالین دارد، می تواند در ارتقای حوزه پرستاری کشور عراق، همکاری کرده و مثمر ثمر عمل کند.

گفتنی است، معاون پرستاری وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایرانی و هیات همراه در سومین روز از سفر خود به کشور عراق، از بیمارستان های امام زین العلابدین (ع ) و امام الحجه (ع) کربلا بازدید کرده و ضمن گفتگو با مسئولین بیمارستان ها و پرستاران، نحوه ارائه خدمات و مراقبت های پرستاری در این مراکز را مورد بررسی قرار داد.

همچنین، حضرتی در ادامه این سفر، ضمن دیدار با سرکنسول ایران در کربلا، در خصوص افزایش همکاری ها، به بحث و تبادل نظر پرداختند.


آمادگی وزارت بهداشت برای گسترش همکاری ها در حوزه پرستاری با کشور عراق – پرستار – جامعه پزشکی
کپی رایت: منبع مطلب