خانه > سلامت > با زیدان ممکن است رونالدو به رئال برگردد-سلامت

با زیدان ممکن است رونالدو به رئال برگردد-سلامت

ورزش سه: ادو آگیره، نزدیک ترین خبرنگار اسپانیایی به کریستیانو رونالدو است؛ کسی که برای اولین بار از احتمال جدایی فوق ستاره پرتغالی از رئال خبر داد.

نوامبر 2017 در برنامه ال چیرینگیتو بود که برای اولین بار خبر جدایی احتمالی رونالدو از رئال فاش شد. این خبر را ادو آگیره، خبرنگار لاسستا اعلام کرد و گفت که کریستیانو از شرایطش در رئال راضی نیست و به جدایی فکر می کند.

خبری که در ابتدا جدی گرفته نشد ولی جولای 2018 به حقیقت پیوست و فوق ستاره پرتغالی رئال را به مقصد یوونتوس ترک کرد. گذشت زمان نشان داد که رئال بیش از رونالدو از این جدایی ضرر کرده است. بدترین آمار گلزنی در سال های اخیر برای رئال در این فصل به ثبت رسیده و در عوض رونالدو در تورین به یک بت تبدیل شده است.

با زیدان ممکن است رونالدو به رئال برگردد

آگیره در مصاحبه با رادیو مارکا گفت:« رونالدو همه چیز دارد. پول، افتخارات مختلف فردی و تیمی و پرستیژ؛ ولی در هر بازی با ذهنیت پیروزی وارد می شود؛ انگار این اولین مسابقه فوتبال اوست. انگیزه او تمامی ندارد و این وجه تمایزش با دیگران است. ذهنیت قوی، بزرگترین نقطه قوت رونالدو است و به او یک قدرت رهبری بزرگ داده است.»

هت تریک برابر اتلتیکو:« این بازی برای رونالدو اهمیت بالایی داشت. او در بازی رفت، بارها مورد توهین هواداران اتلتیکو قرار گرفت و اوضاع برایش خوب پیش نرفت ولی بی تاب بازی برگشت بود و به بازگشت ایمان داشت.رونالدو همه توانش را در زمین گذاشت و همانطور که وعده داده بود، موفق به هت تریک شد.»

با زیدان ممکن است رونالدو به رئال برگردد

جدایی از رئال:« قطعا یک جای کار در رئال خوب پیش نرفته است که رونالدو از این تیم جدا و با تنها 100 میلیون یورو راهی یوونتوس شد. حالا می بینید که وضعیت گلزنی در رئال چقدر متفاوت شده است. واضح است که رونالدو همیشه موفقیت رئال را می خواهد ولی او حالا فقط به قهرمانی و فتح جام ها با یووه می اندیشد.»

بازگشت به رئال:« در فوتبال غیرممکن وجود ندارد ولی احتمالش اندک است. کریستیانو در تورین خوشحال است. البته با بازگشت زیدان ممکن است رونالدو هم به رئال برگردد ولی اگر مورینیو سرمربی رئال می شد، این احتمال کاملا از بین می رفت.»

مسی:« بارسا بیش از اندازه به مسی وابسته است. او دومین بازیکن برتر دنیاست و اگر یک بازی خوب نباشد، بارسا ممکن است در لیگ قهرمانان تاوان سختی پس بدهد. در سه سال گذشته این اتفاق رخ داده و امسال هم تیم هایی هستند که بتوانند بارسا از از لیگ قهرمانان حذف کنند.»


با زیدان ممکن است رونالدو به رئال برگردد
کپی رایت: منبع مطلب