خانه > مجله ورزشی > اخبار فوتبال > رویانیان سرمربی پرسپولیس جمعه مشخص می شود

رویانیان سرمربی پرسپولیس جمعه مشخص می شود

محمد رویانیان امروز چهارشنبه ( 25 اردیبهشت ماه ) در حاشیه برگزاری نشست اخلاق در رسانه های ورزشی که در محل مرکز علمی کاربردی پرسپولیس برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: در طول روزهای گذشته گزینه های مد نظر هیات مدیره و باشگاه را بررسی کرده ایم و در نهایت روی دو گزینه به توافق رسیدیم که البته دو گزینه دیگر هم اضافه شد. ما با آقای درخشان و مایلی کهن مذاکراتی داشتیم. ضمن اینکه از برانکو هم پالس های مثبتی دریافت کرده ایم. علی دایی هم دوست دارد بیاید اما برخی ها نمی گذارند او به پرسپولیس بیاید.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو و علی دایی به اندازه دو گزینه دیگر برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس شانس دارند گفت: به هر حال دو گزینه اصلی ما درخشان و مایلی کهن بودند اما این اختیار باید به باشگاه داد که با گزینه های دیگر هم مذاکره کند. برانکو پالس های مثبتی برای باشگاه فرستاده است اما علی دایی بی میل نیست که به پرسپولیس بیاید. با این حال تا روز جمعه مذاکراتمان را با گزینه ها ادامه خواهیم داد تا سرمربی را معرفی کنیم.

بررسی گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس
اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نشست یکشنبه گذشته خود ضمن بررسی آخرین وضعیت انتخاب سرمربی آینده سرخپوشان، نام علی دایی با توجه به اینکه قراردادش را با باشگاه راه آهن تمدید کرده است از بین گزینه‌های مد نظرشان خارج کردند. در این نشست شانس افشین پیروانی در بین گزینه های باقی مانده کمتر شد. روی زلاتکو کرانچار به عنوان تنها خارجی مد نظر هیات مدیره تاکید هرچند وی آن زمان به توافق ابتدایی با سپاهان رسیده بود و بعد قراردادش را با این تیم تمدید کرد. در این بین محمد مایلی کهن و حمید درخشان گزینه‌های جدی هیات مدیره برای انتخاب نهایی سرمربی هستند که به نظر می‌رسد شانس مایلی کهن با توجه به سوابقی که دارد از حمید درخشان بیشتر است. البته رانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه هایی است که برای هدایت تیم پرسپولیس مطرح شده است.