خانه > سلامت > بیمه‌های تکمیلی به همیاری بیماران سرطانی در مراکز رادیوتراپی بشتابند – بیمه و تامین اجتماعی – نظام سلامت-سلامت

بیمه‌های تکمیلی به همیاری بیماران سرطانی در مراکز رادیوتراپی بشتابند – بیمه و تامین اجتماعی – نظام سلامت-سلامت


سلامت نیوز:عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه بیمه های تکمیلی به همیاری بیماران سرطانی در مراکز رادیوتراپی بشتابند،گفت: وقفه در درمان بیماران سرطانی به هیچ منطقی نیست بنابرای باید پروسه‌های درمانی بیماران سرطانی به سرعت دنبال شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خانه ملت،بشیر خالقی درباره وضعیت بیماران سرطانی در کشور،گفت: ما تقاضا داریم بیمه ها همه جانبه پشتیبان بیماران سرطانی باشند تا بتوان بیماران سرطانی را نه تنها در مراکز دولتی بلکه بابیمه تکمیلی در بیمارستانهای خصوصی نیز مورد مداوا قرار داد زیرا خدمات رسانی به بیماران باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

شرایط و پروسه درمانی بیماران سرطانی حساس است

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه سلامت حداکثر هزینه ها ی بیماران سرطانی را پوشش دهد تصریح کرد: شرایط و پروسه درمانی بیماران سرطانی حساس است بنابراین نباید در هیچ کدام از مراحل درمان بیماران سرطانی با چالش روبرو شوند.

وی ادامه داد: رادیو تراپی جز رکن های اساسی در درمان بیماری سرطان تلقی می شود بنابراین باید شرایطی مهیا کرد که علاوه بر پوشش هزینهای رادیوتراپی برای بیماران در مراکز دولتی، رادیوتراپی برای بیماران سرطانی در مراکز خصوصی نیز مورد استفاده قرار بگیرد تا بیمار به نحو مطلوب خدمات درمانی را دریافت کند.

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه خدما ت رسانی به بیماران سرطانی متناسب با حجم مبتلایان در اولویت قرار بگیرد،گفت: بیماران سرطانی در شرایطی روبه افزایش است که ما انتظار داریم بیمه ها همکاری همه جانبه برای خدمات رسانی به بیماران سرطانی را در دستور کارقراردهند.

وقفه در درمان بیماران سرطانی به هیچ منطقی نیست

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس بابیان اینکه بیمه های تکمیلی به همیاری بیماران سرطانی در مراکز رادیوتراپی بشتابند یادآورشد: وقفه در درمان بیماران سرطانی به هیچ منطقی نیست بنابراین باید پروسه های درمانی بیماران سرطانی به سرعت دنبال شود./


بیمه‌های تکمیلی به همیاری بیماران سرطانی در مراکز رادیوتراپی بشتابند – بیمه و تامین اجتماعی – نظام سلامت
کپی رایت: منبع مطلب