خانه > سلامت > نیمکت نشینی شکاری؛ دست کرانچار رو نشد-سلامت

نیمکت نشینی شکاری؛ دست کرانچار رو نشد-سلامت


ورزش سه: تیم امید در روز اول بازی ها در شرایطی تیم ترکمنستان را با نتیجه 3-1 شکست داد که کرانچار از یکی از بهترین مهره هایش یعنی رضا شکاری در ترکیب ثابت تیم استفاده نکرد و مهدی مهدیخانی را هم در پست غیر تخصصی اش به میدان فرستاد و این بازیکن کمی از دروازه دور بود. چند مهره کلیدی دیگر هم روی نیمکت نشسته بودند و به نظر می رسد کرانچار نمی خواست همه عیار تیم امید را برای حریف اصلی اش یعنی عراق رو کند.

عراق در روز اول بازی ها 5 گل به یمن زد و طبیعتا از سد ترکمنستان هم خواهد گذاشت. روز آخر بازی ها و تقابل بین ایران و عراق چهره تیم صدرنشین را مشخص خواهد کرد. البته در حال حاضر تفاضل گل عراق بهتر است و این وضعیت اگر در روز دوم بازی ها ادامه داشته باشد نتیجه مساوی در بازی روز سوم به سود عراقی ها خواهد بود.

بازیهای مقدماتی المپیک 2020 توکیو در یازده گروه در جریان است که در پایان تیم های اول به همراه 5 تیم برتر دوم و مجموعا 16 تیم راهی دور نهایی بازی ها می شوند که تایلند میزبان بازی ها خواهد بود. تایلند در بازی های مقدماتی حاضر شده و چنانچه در گروه اول نشود و یا یکی از 5 تیم برتر دوم لقب نگیرد تعداد تیم های صعود کننده دوم به 4 تیم کاهش خواهد یافت تا تایلند هم به این جمع اضافه شود.


نیمکت نشینی شکاری؛ دست کرانچار رو نشد
کپی رایت: منبع مطلب