خانه > مجله ورزشی > اخبار فوتبال > احتمال پیوستن دایی به پرسپولیس

احتمال پیوستن دایی به پرسپولیس

حسین مالکی رییس هیات مدیره سرخپوشان می گوید علی دایی یک بار دیگر به جمع گزینه های هدایت پرسپولیس در فصل آینده اضافه شد.رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی این تیم، اظهار کرد: از روز گذشته اتفاق جدیدی افتاده و آن هم اعلام آمادگی علی دایی برای حضور در پرسپولیس بوده که قرار شد در جلسه‌ای با رویانیان شرایط دو طرف بررسی شود که خوشبختانه این نشست هم برگزار شد. وی ادامه داد: مقدمات مذاکره با دایی انجام شده و اگر توافق نهایی انجام شود او هم مثل مایلی کهن ، ابراهیم زاده و درخشان در بین گزینه‌های باشگاه قرار خواهد گرفت و ان‌شاءالله امروز از بین این چهار نفر یک گزینه انتخاب خواهد شد.

احتمال پیوستن دایی به پرسپولیس

وی در همین خصوص افزود: پس از این موضوع نشستی بین مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و علی دایی برگزار شد که وی در آن جلسه برنامه های خود را به رویانیان ارائه کرد. در مجموع نشست خوب و مفیدی بود و طرفین در خصوص مسائل کلی به توافق رسیدند. رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: قرار است امروز در خصوص مسائل جزئی از جمله قرارداد، بحث مالی و سایر موارد مربوط به حضور دایی بر روی نیمکت پرسپولیس، جلسه ای بین مدیرعامل باشگاه و نماینده تام الاختیار دایی برگزار شود تا نتایج این نشست در جلسه اعضای هیات مدیره مطرح شود.

گفته می شود دايي پس از اين نشست و توافقات با رويانيان همه چيز را به نماينده تام‌الاختيارش سپرد تا با قرمزپوشان به توافق نهايي برسد. بحث مالي، بازيکنان، برنامه‌هاي تمريني و ساير امورات مقرر گرديد.