خانه > سلامت > شرط سنگین مالی رئال برای جدایی مدافع فرانسوی-سلامت

شرط سنگین مالی رئال برای جدایی مدافع فرانسوی-سلامت

وبسایت نود: به نقل از آاس، رئال مادرید قرار نیست به پیشنهادات رسیده درباره رافائل واران توجهی کند. قیمت تعیین شده برای جدایی واران همان بند آزاسازی قرارداد او است که 500 میلیون یورو ارزش دارد و رئال به پیشنهاداتی پایین تر از این رقم حتی توجهی نخواهد کرد.

سران رئال معتقدند که پیدا کردن مدافعی در سطح و همچنین تجربه واران 25 ساله کار آسانی نیست که آن ها حاضر باشند مدافع میانی خود را به راحتی واگذار کنند. همچنین فروش او می‌تواند به نشانه ای از ضعف سران رئال تعبیر شود که خوشایند آن ها نیست.

شرط سنگین مالی رئال برای جدایی مدافع فرانسوی

رئال مادرید قرارداد واران را در سال 2017 تمدید و او را تا سال 2022 در برنابئو ماندنی کرد، اما مدال قهرمانی جام جهانی و نمایش کلی او با پیراهن رئال مادرید مسئولان این باشگاه را ترغیب کرده که برخی مفاد قرارداد او را بهبود بخشند.

واران اکنون سالانه 6 میلیون یورو از مادرید دریافت می‌کند و احساس می‌کند که لایق بیش از این هاست. با قراردادی جدید، دستمزد واران احتمالا تا 9 میلیون یورو ارتقا خواهد یافت و او مشابه با دیگر اعضای ترکیب اصلی حقوق خواهد گرفت.

به جز حقوق، یک مسئله دیگر نیز واران را آزرده کرده و آن، شیوه برخورد رئال با قهرمانی او در جام جهانی بوده است. بارسلونا و اتلتیکومادرید از بازیکنان خود که قهرمان جام جهانی شده بودند، در زمین تجلیل کرد اما رئال مادرید پیش از بازی مقابل لگانس به نمایش یک ویدیو از اسکوربورد برنابئو بسنده کرد و واران فکر می‌کند که رئال می‌توانسته کارهای بهتری در این زمینه انجام دهد.

با بازگشت زین الدین زیدان و روشن شدن برخی از مواضع دو طرف، به نظر می‌رسد میل واران به ماندن در برنابئو بیش از خروج از این باشگاه باشد.


شرط سنگین مالی رئال برای جدایی مدافع فرانسوی
کپی رایت: منبع مطلب