خانه > سلامت > تردد وسایل نقلیه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است – سلامت اجتماعی-سلامت

تردد وسایل نقلیه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است – سلامت اجتماعی-سلامت


سلامت نیوز: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از مرکز مدیریت راه‌های کشور امروز تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، بر‌اساس اطلاعات به‌دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور طی شبانه‌روز گذشته، كل تردد ثبت ‌شده برون شهری نسبت به روز قبل ۴,۹ درصد افزایش یافته است.

بر‌اساس این گزارش آزاد‌راه‌های قزوین-کرج با ۱۴۱ هزار و ۶۴، کرج-تهران با ۱۳۴ هزار و ۷۱۳ و کرج-قزوین با ۱۲۹ هزار و ۷۹ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص داده‌اند.

بنا‌بر اطلاعیه‌ مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه از کرج به‌سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورين پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج بصورت يک‌طرفه خواهد بود.

براساس این گزارش تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین (به استثناء حاملين مواد سوختی و يا فاسدشدنی) از محور كرج – چالوس و بالعکس و ۸ الی ۲۴ در محور هراز ممنوع می‌باشد.

شایان ذکر است محورهای كمربندی عين ۲، اهواز-شوش و بستان-چذابه واقع در استان خوزستان، محور نهاوند-نورآباد واقع در استان همدان به‌دلیل مداخلات جوی و نبود ایمنی کافی مسدود است.

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۷ الی ۱۸ و كمترين تردد بين ساعات ۳ الی ۴ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهی از اين موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌‌تری را برای سفر انتخاب کنند.


تردد وسایل نقلیه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است – سلامت اجتماعی
کپی رایت: منبع مطلب