خانه > سلامت > فرصت متهمان پدیده برای بازگرداندن پول مردم-سلامت

فرصت متهمان پدیده برای بازگرداندن پول مردم-سلامت


خبرگزاری مهر: قاضی سید هادی منصوری در پایان یازدهمین جلسه علنی پرونده پدیده به قرائت تصمیم دادگاه پرداخت و اظهار کرد: با توجه به تقاضای دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی در هفتمین جلسه دادگاه مبنی بر اعطای فرصت محدود به متهمان برای استرداد بخشی از وجوه سهام داران و تقاضای متهم ردیف اول و دیگر متهمان برای در نظر گرفتن فرصت محدود برای استرداد اموال در راستای حقوق سهام داران، با این درخواست با شرایطی موافقت شد.

وی افزود: اعطای فرصت فقط برای استرداد اموال بوده و به منزله همکاری متهمان جهت اتمام پروژه‌ها و روند فعلی نمی‌باشد و این فرصت دارای مهلت معین از زمان درخواست به مدت ۲۰ روز تا جلسه بعدی دادگاه در ۲۰ خرداد سال جاری است.

قاضی پرونده پدیده تصریح کرد: چنانچه متهمان در این مدت نتوانند به تعهدات خود نسبت به بازگرداندن اموال به مردم اقدام کنند مهلت قابل تمدید نیست و این اقدام با نظارت و مدیریت دادستان مرکز خراسان رضوی و نماینده وی در دادگاه و با همکاری کارشناس خبره آنان انجام خواهد شد. در پایان مهلت دادستان مرکز خراسان رضوی باید گزارشی از اقدامات انجام شده به دادگاه ارائه کند.

منصوری بیان کرد: اقدام مؤثر متهمان در مهلت داده شده به معنای تبرئه شدن آنها از عنوان اتهامی نبوده و رسیدگی در چارچوب قانون ادامه یافته و حکم مقتضی صادر خواهد شد و کسب رضایت سهام داران می‌تواند موجب تخفیف مجازات شود.


فرصت متهمان پدیده برای بازگرداندن پول مردم
کپی رایت: منبع مطلب