خانه > سلامت > کنایه اینستاگرامی مطهری به مدعیان انقلابی‌گری-سلامت

کنایه اینستاگرامی مطهری به مدعیان انقلابی‌گری-سلامت

برترین‌ها: علی مطهری در واکنش به تحریم ظریف از سوی آمریکا خطاب به مدعیان انقلابی گری گفت: امیدوارم قبول کرده باشید که آقای ظریف انقلابی‌تر از شماست و دست از حمله به ایشان بردارید.

 علی مطهری نماینده مردم تهران در واکنش به تحریم محمدجواد ظریف و حمله برخی تندروها به وزیرخارجه به این بهانه، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تحریم آقای ظریف، وزیر خارجه کشورمان توسط آمریکا بیش از هر چیز نشانه ضعف منطق آمریکا و هراس دولت این کشور از بیان منطق ایران در دنیاست. در تقابل فعلی ایران و آمریکا هر عقل سلیمی وقتی منطق دو طرف را می‌شنود حق را به ایران می‌دهد و اگر کشورهایی با آمریکا همراهی می‌کنند از روی ترس است. بنی امیه هم به شدت از اینکه منطق امام حسین (ع) برای مردم بازگو شود هراس داشتند و مانع نطق سخنگویان می‌شدند. ولی همیشه در نهایت منطق قوی بر منطق سست و بی پایه پیروز می‌شود.

او همچنین نوشت: نشانه‌های آن در تحریم آقای ظریف هویداست. کشورهای جهان این تحریم را جدی نگرفتند و آمریکا تنها مانده است. شخصیت آقای ظریف و علاقه‌مندی سیاستمداران دنیا به ایشان نیز در این قضیه بی تاثیر نیست. در واقع آمریکا مورد نامناسبی را تحریم کرده است. اما در داخل، امیدوارم کسانی که دم از انقلابی‌گری می‌زنند قبول کرده باشند که آقای ظریف انقلابی‌تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند.

کنایه اینستاگرامی مطهری به مدعیان انقلابی‌گری


کنایه اینستاگرامی مطهری به مدعیان انقلابی‌گری
کپی رایت: منبع مطلب