خانه > سلامت > این دربی قطعا برنده دارد-سلامت

این دربی قطعا برنده دارد-سلامت


ایلنا: علی حمودی درباره ارزیابی عملکرد پیکان تهران در دو هفته ابتدایی لیگ برتر اظهار داشت: اینظور بهتر است بگویم که قحق ما نبود در بازی آخر شکست بخوریم. بالاخره در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر طبیعی است که آنطور که شما انتظار دارید عمل نکنید. البته تیم ما با تغییرات زیادی رو به رو شده بود و در نقل و انتقالات اسکلت تیم دستخوش تغییر شد. در بازی مقابل نساجی هم می‌توانستیم برنده باشیم اما اتفاقات فوتبالی مانع شد و برای ادامه امیدوار هستیم.

کاپیتان پیکان درخصوص اینکه اشتباهات وحید شیخ ویسی در این مسابقه دور از انتظار بود گفت: متاسفانه اینطور اتفاق‌ها هم در فوتبال می‌افتد و شاید همین اتفاق برای من می‌افتاد که با اشتباهات ناخواسته موجب گل خوردن تیمم باشم. وقتی یک تیم گل می‌خورد بسته به یک نفر نیست و آن تیم به اندازه یک گل عقب می‌افتد. اشتباهات در فوتبال عمر طبیعی است و همه ما باید تلاش کنیم تا آن را جبران کنیم.

حمودی درباره تعطیلی لیگ برتر عنوان کرد: به نظرم اگر می‌شد که بیشتر بازی کنیم و تعطیل نمی‌شد خیلی بهتر بود. ما در بازی دوم نسبت به بازی اول خیلی بیشتر هماهنگ شدیم اما به هر حال این استراحت هم خوب بود تا ریکاوری داشته باشیم و دو شکست در هفته‌های ابتدایی را فراموش کنیم.

بازیکن با تجربه پیکان در پاسخ به این سوال که با تغییرات در کارخانه ایرانخودرو، گمانه زنی‌هایی برای افت فنی بازیکنان پیکان شکل گرفته بود گفت: من فکر نمی‌کنم اینطور باشد. ما با خیلی از تیم‌ها که شاید 10 برابر ما هزینه کردند فاصله کمی در همین دو هفته نداریم. این حواشی طبیعی است و اگر در نیم فصل دوم چنین شرایطی رخ می‌داد من جواب دیگری داشتم اما الان می‌گویم که شما در آینده پیکان را در بین تیم‌های بالای جدول می‌بینید و نتایج فعلی چیزی نیست که بخواهیم آن را قضاوت کنیم.

حمودی درباره اضافه شدن اسماعیل شریفات به تیم پیکان اظهار داشت: آقای شریفات بازیکن با کیفیتی است و از نظر فنی و تجربه می‌تواند به ما کمک کند. مطمئنا با درایت کادرفنی بازیکنانی که جذب شده‌اند به ما کمک خواهند کرد و در ادامه می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

مدافع پیکان درخصوص اینکه با وجود نارضایتی از کیفیت توپ‌ها توسط بازیکنان قرار است در ادامه مسابقات هم از این توپ‌ها استفاده شود گفت: ما شنیده بودیم که قرار است تغییراتی پیش بیاید اما در کل این توپ‌ها شاید کسب انتقاد کند مورد هجمه قرار بگیرد ولی واقعا ایراد دارند. شغل ما فوتبالیست بودن است و جنس یک توپ را خیلی خوب می‌فهمیم و تخصص ما می‌گوید که این توپ استاندارد نیست. شاید فکر می‌کنند حرف‌های ما برای تخریب کردن است اما ما قصد داریم که برای کیفیت لیگ نگران این توپ‌ها باشیم.

کاپیتان پیکان درباره پیش بینی از بازی هفته سوم مقابل تیم شاهین شهرداری بوشهر خاطرنشان کرد: بعد از دوهفته شکست انگیزه لازمی برای کسب سه امتیاز در این مسابقه داریم. اگر به سه امتیاز برسیم قطعا خوشحال می‌شویم و امیدوار هستیم تا دست پر از زمین خارج شویم.

حمودی در پاسخ به این سوال که شرایط استقلال را دنبال می‌کند یا خیر گفت: امکان دارد که برای خیلی از تیم‌ها مثل ما در هفته‌های اول شرایط مبهم باشد و به دلیل عدم هماهنگی نتیجه خوبی کسب نکنند. من استقلال را پیگیری می‌کنم و حق آنها نبود که در دقیقه آخر شکست بخورد یا سه امتیاز را از دست بدهد. مطمئنم که استقلال با سرمربی بزرگش نتایج خوبی می‌گیرد و مدعی خواهد شد.

بازیکن سابق استقلال درباره پیش بینی از دربی 90 گفت: دربی با خیلی از بازی‌ها فرق می‌کند و حساسیت خودش را دارد. نباید اینطور فکر کرد که شرایط دو تیم چطور است چون در این مسابقه هیچ چیز از قبل برنده نیست. به نظرم دربی جذابی می‌بینیم و این دربی قطعا برنده دارد.


این دربی قطعا برنده دارد
کپی رایت: منبع مطلب