خانه > سلامت > اخبارِ مبنی بر نزاع طایفه ای در قم کذب است-سلامت

اخبارِ مبنی بر نزاع طایفه ای در قم کذب است-سلامت


ایرنا: سخنگوی فرماندهی انتظامی قم گفت: اخبار منتشر شده مبنی بر نزع طایفه ای در قم صحت ندارد و با عامل انتشار این خبر برخورد قضایی می‌شود.

سرهنگ مهرداد حاجی زاده دوشنبه شب افزود: شایعاتی پیرامون درگیری و نزاع شدید میان ۲ طایفه در قم و وقوع صدمات و جراحات سنگین ناشی از این نزاع در فضای مجازی منتشر شده که این موضوع کذب محض است.

وی تاکید کرد: چنین نزاعی دراین شهر رخ نداده و هیچ گونه شکایتی نیز مربوط به این موضوع درکلانتری ثبت نشده است.

سخنگوی فرماندهی انتظامی قم با تاکید بر اینکه با برهم زنندگان امنیت روانی جامعه برخورد قاطع می‌شود، افزود: کسانی که با شایعه و انتشار اخبار دروغ درصدد امنیت روانی جامعه را مخدوش میکنند، برخورد قضایی می‌شود.

حاجی زاده، ادامه داد: منتشر کننده این شایعه بدون توجه به صحت خبر و منبع آن، اقدام به انتشار این موضوع کرده است که این فرد شناسایی و با دستور قضایی به دادسرا احضار خواهد شد.

برخی کانالهای تلگرامی خبری مبنی بردعوای شدید با قمه و چاقوکشی دریکی از خیابانهای قم را منتشر کرده و ادعا شده بود که ۲۰تن با قمه و چاقو به جان هم افتادند.

وی همچنین در ادامه با اشاره به دستگیری یک قاتل درکمتر از یک ساعت در قم گفت: در پی وقوع ۲ فقره قتل دراین استان ، قاتل در کمتر از یک ساعت توسط پلیس دستگیر شد.

سخنگوی فرماندهی انتظامی قم انگیزه قاتل را خانوادگی ذکر کرد و افزود: این فرد درمیدان ۷۲ تن شناسایی و دستگیر شد.

حاجی زاده تاکید کرد: قاتل تحت بازجویی است و اطلاعات تکمیلی این پرونده متعاقبا اعلام می‌شود.


اخبارِ مبنی بر نزاع طایفه ای در قم کذب است
کپی رایت: منبع مطلب