خانه > سلامت > اعتراض بازیکنان استقلال به دستمزد دیاباته و میلیچ-سلامت

اعتراض بازیکنان استقلال به دستمزد دیاباته و میلیچ-سلامت


خبرگزاری میزان: تیم استقلال که چند فصل اخیر شروع خوبی در رقابت‌های لیگ برتر نداشته است، امسال نیز به بدترین شکل ممکن فصل را آغاز کرده است. کسب دو امتیاز از ۴ بازی و شکست در دربی تبعات سنگینی برای آبی‌پوشان داشته است.

ضعف‌های استقلال در برخی از پست‌ها نیز مشهود است و مشخص نیست که چرا مدیران باشگاه فکری به حال این موضوع نکرده‌اند. نکته قابل توجه، اعتراض بازیکنان استقلال به جذب دو بازیکن خارجی این تیم است. شیخ دیاباته و هروویه میلیچ در حالی جذب استقلال شده‌اند که هر دو روی هم هزینه حداقل ۸۰۰ هزار دلاری برای استقلال داشته‌اند. دستمزد این دو بازیکن خارجی با دلار ۱۱ هزار تومانی چیزی نزدیک به ۹ میلیارد تومان برای استقلالی‌ها آب می‌خورد.

بازیکنان استقلال اعتقاد دارند به جای اینکه هر سال بازیکنانی جذب استقلال شده که فارغ از نوع کیفیت‌شان هزینه بر بوده و با پایان فصل هم دنبال پیشنهادات خود می‌روند، بهتر بود بازیکنانی مثل میثم تیموری را نگه می‌داشتند یا آرمین سهرابیان که به تازگی در استقلال تجربه کسب کرده بود. بازیکنان اعتقاد دارند چطور زمانی که از باشگاه مطالبات‌شان را می‌خواهند، به آن‌ها پاسخ رد داده می‌شود، اما به راحتی برای بازیکنان خارجی پول آماده کرده و برای اینکه درگیر شکایت از فیفا نشوند به این در و آن در زده تا پول بازیکنان خارجی را بدهند. اگر این سیاست در بیان مدیران استقلال بود، پول‌های میلیاردی بازیکنان خارجی صرف مطالبات بازیکنان خارجی می‌شد و کمتر بازیکنان نگرانی داشتند.

بر اساس این گزارش، استراماچونی در ابتدای فصل روح‌الله باقری، میثم تیموری و آرمین سهرابیان را کنار گذاشت که کارشناسان اعتقاد دارند این سه بازیکن می‌توانستند در استقلال کارایی زیادی داشته باشند. تیموری در تراکتور بازیکن ثابت این تیم بوده و عملکرد خوبی داشته است. سهرابیان نیز در سایپا در ترکیب اصلی و در خط دفاعی به کار گرفته شده و باقری نیز جزو بازیکنان خط حمله شهر خودرو است.


اعتراض بازیکنان استقلال به دستمزد دیاباته و میلیچ
کپی رایت: منبع مطلب