خانه > سلامت > ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند-سلامت

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند-سلامت

خبرگزاری فارس: هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه برگزار شد و طی آن تیم فوتبال سپاهان با شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی صدر جدول را از آن خود کرد و پدیده صدرنشین با تساوی خانگی به رده سوم جدول رسید.

نتایج هفته پنجم در یک نگاه:

سایپا صفر – تراکتور یک

گل‌گهر سیرجان صفر – صنعت نفت آبادان یک

نفت مسجدسلیمان یک – شهر خودرو یک

پارس جنوبی 2 – نساجی 2

پرسپولیس صفر – سپاهان 2

ماشین‌سازی تبریز 4 – شاهین‌ بوشهر 2

فولاد صفر – پیکان صفر

ذوب‌آهن 2 – استقلال 2

تیم هفته: سپاهان

شاگردان امیر قلعه‌نویی مهم‌ترین بازی هفته را در ورزشگاه آزادی به سود خود به اتمام رساندند. سپاهان تیمی را شکست داد که هفته گذشته دربی پایتخت را از آن خود کرده بود و با پیروزی خارج از خانه در ورزشگاه آزادی مستقیماً به صدر جدول رفت. سپاهان به خاطر پیروزی 2 بر صفر مقابل پرسپولیس تیم هفته لقب گرفت.

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند

مربی هفته: امیر قلعه نویی

سرمربی تیم سپاهان در شرایطی که تیمش پرسپولیس را شکست داده مربی هفته لقب گرفت. قلعه‌نویی همیشه در بازی‌های مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی انگیزه خاصی داشته و شب گذشته نیز برد شیرینی با تیمش به دست آورد. در این هفته رسول خطیبی برد خوبی با تیمش به دست اورد اما قلعه‌نویی بازی هفته را برد و بهترین مربی این هفته شد.

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند

ناکام هفته: کالدرون

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی که هفته گذشته روی عرش بود و بازی بزرگ فوتبال ایران را برده بود در بازی مقابل سپاهان بازنده شد تا ناکام هفته لقب بگیرد. کالدرون نیمه مربیان را به امیر قلعه‌نویی باخت تا مردم ناکام هفته باشد.

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند

بازی هفته: ماشین‌سازی – شاهین بوشهر

جدال شاگردان خطیبی و ویسی این هفته 6 گل در بر داشت و پرگل‌ترین مسابقه هفته بود.مسابقه شهر تبریز اگرچه بیننده زیادی نداشت اما آنهایی که این مسابقه را ندیده‌اند قطعاً ضرر کرده‌اند. در این بازی 6 گل ردوبدل شد و موقعیت‌های زیادی نیز از دست رفت.

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند

بازیکن هفته: احمد زنده‌روح

تنها بازیکن دو گله این هفته مهاجم تیم فوتبال ماشین‌سازی بود. زنده‌روح با دو پنالتی ابتدای مسابقه مقدمات پیروزی ماشین‌سازی را مقابل شاهین بوشهر رقم زد تا بازیکن هفته لقب بگیرد. البته در این هفته بازیکنان دیگری هم بودند که در پیروزی تیم‌شان تأثیرگذار بودند اما تنها دو گله این هفته احمد زنده‌روح بود.

گلزنان برتر:

3 گل: محمد نوری پارس جنوبی

شهریار مقانلو پیکان

علی شجاعی نساجی مازندران

محمدرضا سلیمانی سایپا

جدول لیگ برتر:

ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند


ترین‌های هفته؛ سپاهان و قلعه‌نویی بهترین شدند
کپی رایت: منبع مطلب