خانه > سلامت > شفر و پاتوسی سکوت‌شان را می‌شکنند؟-سلامت

شفر و پاتوسی سکوت‌شان را می‌شکنند؟-سلامت

خبرورزشی: هنوز داستان‌های پنالتی پرحاشیه فرشید اسماعیلی ادامه دارد.

گادوین منشا به تازگی اعلام کرده قرار بوده ضربه را او بزند و مهدی رحمتی اجازه نداده و گفته باید فرشید زننده پنالتی باشد، اما بد نیست مرور کنیم داستان‌های این پنالتی و اظهارات متناقض پیرامون آن را.

شفر و پاتوسی سکوت‌شان را می‌شکنند؟

*شفر بلافاصله بعد از بازی: قرار بود پاتوسی پنالتی‌زن باشد. منتها اسماعیلی توپ را گرفت و ضربه را زد.

*مهدی رحمتی در لحظه درگیری لفظی با یک بوقچی‌: اصلاً قرار نبود منشا پنالتی بزند. شفر اعلام کرده من گفتم اسماعیلی ضربه را بزند؟!

*ساعتی بعد از حرف‌های اولیه شفر: قبل از بازی گفتم منشا به‌خاطر آنکه بیرانوند با پنالتی زدنش آشناست، پشت ضربه نایستد. وقتی دیدم او می‌خواهد پنالتی را بزند مهدی رحمتی را فرستادم تا به او بگوید نباید پنالتی بزند. (شفر اشاره‌ای نکرد اصلاً نظرش این بوده که اسماعیلی ضربه را بزند یا پاتوسی؟)

*شفر کمی بعد: مسئله پنالتی یک مسئله درون خانوادگی بود که بین خود ما حل شد!

*فرشید اسماعیلی بعد از اخراج شفر: او در جلسه فنی جلوی بازیکنان به من گفت پنالتی‌زن تو هستی. اگر پنالتی در شهرآورد اتفاق افتاد، تو باید ضربه را بزنی. من فقط به حرف شفر گوش کردم، همین. منتها بعد از بازی دیدم گفته قرار نبوده من پنالتی بزنم.

*رضا دانشگر همبازی و دوست نزدیک اسماعیلی: شفر قبل از بازی گفت فرشید اسماعیلی پنالتی‌زن اول تیم است و او باید ضربه را بزند. در آن جلسه کسی جرأت نکرد دستش را برای پنالتی زدن در شهرآورد بالا ببرد به‌جز فرشید. در آن بازی اصلاً رحمتی حرفی به اسماعیلی نزد ولی همه گفتند او خواسته که فرشید پنالتی را بزند.

*اسماعیلی کمی بعد: در جلسه فنی شفر به منشا گفت تو نباید پنالتی بزنی، چون بیرانوند می‌داند چطور می‌زنی. در آن صحنه هم رحمتی فقط به منشا همین را گوشزد کرد و هرگز نگفت فرشید اسماعیلی ضربه را بزند.

*گادوین منشا به تازگی: من توپ را برداشتم و پاتوسی قبول کرد که من پنالتی را بزنم. ناگهان رحمتی آمد و گفت آن فرد (فرشید اسماعیلی) باید پنالتی را بزند و من دیگر انتخابی نداشتم.

*نتیجه: کلاً نقش پاتوسی در این فیلم گم شده. بحث اصلی این بود که پاتوسی باید ضربه را می‌زد. اگر روزی این بازیکن مصاحبه کند تکلیف آن پنالتی چیپ و جنجالی مشخص می‌شود. همین‌طور شفر که دیگر هیچ‌وقت درباره آن پنالتی صحبت نکرد.


شفر و پاتوسی سکوت‌شان را می‌شکنند؟
کپی رایت: منبع مطلب