خانه > سلامت > کاستا در راه خلیج‌فارس-سلامت

کاستا در راه خلیج‌فارس-سلامت

خبرگزاری تسنیم: بر اساس ادعای روزنامه اسپانیایی «آس» چاپ مادرید، مذاکرات دو باشگاه اتلتیکومادرید و الریان بر سر انتقال دیه‌گو کاستا به این تیم قطری آغاز شده و این مهاجم 31 ساله در آستانه حضور در لیگ ستارگان قطر قرار دارد.

مسئولان این باشگاه قطری برای تقویت خط حمله خود در پی جذب این مهاجم برزیلی‌الاصل هستند‌ و قصد دارند در مهلت نقل‌و‌انتقالات ژانویه او را به خدمت بگیرند، اما مدیران باشگاه اتلتیکو دوست دارد این مهاجم اسپانیایی را تا پایان فصل حفظ کنند و بعد از آن در صورت تمایل طرفین این انتقال عملی شود.

کاستا در آستانه پیوستن به الریان قطر

کاستا در فصل جاری حضوری بیشتر در ترکیب روخی‌بلانکو داشته و در 5 بازی لالیگایی یک گل به ثمر رسانده و یک پاس گل هم به نام خود به ثبت رسانده است. او همچنین در 2 بازی لیگ قهرمانان برای سفید و سرخپوشان مادریدی به میدان رفته و یک پاس گل هم ساخته است.

این مهاجم 30 ساله که تا سال 2021 با باشگاه اتلتیکومادرید قرارداد دارد، در حالی مورد توجه الریان قرار گرفته که در تابستان بحث پیوستنش به ناپولی هم مطرح بود.

کاستا که بین سال‌های 2014 تا 2017 عضو چلسی بود و با این تیم دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس را تجربه کرد، در سال 2017 به اتلتیکومادرید بازگشت و در دو فصل گذشته مجموعاً 44 بازی برای روخی‌بلانکو انجام داد و 12 گل نیز به ثمر رساند.


کاستا در راه خلیج‌فارس
کپی رایت: منبع مطلب