خانه > سلامت > نامه تضمین دریافت هدیه از «فرشته دندان»-سلامت

نامه تضمین دریافت هدیه از «فرشته دندان»-سلامت


انتخاب: بسیاری از کودکان در کشورهای مختلف عادت دارند بر اساس یک رسم سنتی با افتادن نخستین دندان شیری خود از فرشته دندان ها هدیه بگیرند. البته همانطور که قابل پیشبینی است فرشته دندان وجود خارجی ندارد و این والدین هستند که به ازای این اتفاق به فرزندان خود از طرف فرشته دندان هدیه می دهند.

کودکان در سنین پایین با قرار دادن دندان شیری زیر بالش خود صبح فردا از والدین هدیه می گیرند. اما اگر دندان کودک گم شود تکلیف چیست؟

این اتفاقی است که در یک مدرسه ابتدایی در ایالات متحده رخ داد. یعنی دندان یک کودک کنده و گم شد و او نیز شروع به گریه کرد چرا که دیگر نمی توانست به فرشته دندانها ثابت کند دندانش افتاده و باید هدیه بگیرد. بر همین اساس نیز یک فکر جالب به ذهن مدیر مدرسه این کودک رسید. او یک نامه توصیه نامه و تضمین برای فرشته دندانها نوشت و در آن تایید رسمی کرد که دندان کودک واقعا افتاده و در مدرسه گم شده است. به همین دلیل نیز از فرشته دندان درخواست کرد با دیدن این نامه زیر بالش کودک هدیه دندانش را بدهد.

کورت آنجلی ، مدیر مدرسه ابتدایی ژیلت نوشت: ” فرشته عزیز ، به عنوان یک مدیر آموزش دیده و یک دندانپزشک تجربی، می توانم تأیید کنم که قطعاً شکافی در لثه دانش آموزم وجود دارد که صبح وقتی به مدرسه آمد با یک دندان شیری پر شد بود. لطفاً این نامه را به عنوان تأیید رسمی دندان گمشده بپذیرید بر اساس نرخ رسمی دندان شیری، هدیه ای به این کودک بدهید.”

نکته سرگرم کننده ماجرا این بود که آنجلی همچنین در نامه ای مجزا به فرشته دندان نوشت که خودش نیز در سال 1987 یک دندان شیری از دست داده اما هدیه نگرفته است و بی صبرانه منتظر هدیه خود است.”


نامه تضمین دریافت هدیه از «فرشته دندان»
کپی رایت: منبع مطلب