خانه > سلامت > شایسته پیروزی مقابل لچه بودیم-سلامت

شایسته پیروزی مقابل لچه بودیم-سلامت


خبرگزاری تسنیم: استفانو پیولی در پی تساوی 2-2 شب گذشته (یکشنبه) شاگردانش مقابل لچه در هفته هشتم سری A ایتالیا در اولین بازی که روی نیمکت سرمربیگری میلان نشست، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: باباکار و کالدورنی، بازیکنانی که سابقه کار با آنها را داشته‌ام، من را در این دیدار کمی به دردسر انداختند.

جای تأسف دارد که بردمان را در دقایق پایانی بازی از دست دادیم، اما هدف ما کسب پیروزی بود که به خاطر اشتباهات خودمان آن را از دست دادیم. من چندین حرکت خوب، کیفیت بازی و روحیه خوبی از بازیکنانم دیدم، اما وقتی بازی را باز می‌گذارید، ممکن است در پایان سورپرایزی نامطلوب شوید.

وی افزود: بازیکنان میلان به توانایی‌های خود واقف هستند و حقیقت این است که آنها پیراهن باپرستیژی را به تن دارند. آنها قادر خواهند بود عملکرد خود را ارزیابی کنند و ما هم عملکرد آنها را مورد آنالیز قرار خواهیم داد. ما در این بازی دنبال توپ بودیم و چشم از بازیکنان دیگر حریف برداشتیم.

به نظرم ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم. ما در برخی پست‌ها خوب بودیم و نکات مثبتی دیدیم، اما در برخی از پست‌های دیگر اینطور نبودیم. سعی کردیم از خط دفاعی سه نفره‌مان بازیسازی کنیم، اما ممکن است در بازی هفته آینده با رم از سیستم بازی متفاوتی استفاده کنیم.

سرمربی میلان تصریح کرد: پس از تنها چند روز تمرین با این تیم، متوجه شدم که باید روی برخی ایده‌ها کار کنیم که برای آینده خوب خواهد بود. با این حال کارهای زیادی برای انجام دادن، داریم. امیدوار بودم که در شب تولدم هدیه‌ای بگیرم، اما با این حال نکات مثبتی از تیمم دیدم و امیدوارم از اشتباهات‌مان در این بازی درس بگیریم.


شایسته پیروزی مقابل لچه بودیم
کپی رایت: منبع مطلب