خانه > سلامت > بخشنامه‌ی تفکیک زن و مرد در ادارات وجود ندارد-سلامت

بخشنامه‌ی تفکیک زن و مرد در ادارات وجود ندارد-سلامت

خبرگزاری ایرنا: وزیر کشور با رد ادعای یکی از رسانه ها مبنی بر ممنوعیت به کارگیری ⁧منشی زن⁩ برای مدیران مرد و تکفیک مردان و زنان در یکی از دستگاه های دولتی را رد کرد و گفت: چنین بخشنامه ای وجود ندارد و امضا نکردم.

بخشنامه‌ی تفکیک زن و مرد در ادارات وجود ندارد

یکی از روزنامه های صبح سه شنبه با انتشار مطلبی با عنوان «منشی زن برای مدیران دولتی رسماً ممنوع شد» مدعی شده بود که طبق ابلاغیه یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه، اتاق کار مردان و زنان در ادارات تفکیک و نباید از منشی زن برای آقایان و بالعکس استفاده شود.

این خبر در ادامه با واکنش «معصومه ابتکار» معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مواجه شد. وی دراین باره نوشت: در پی تماس های مکرر رسانه ها و مردم در این خصوص، روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده به رغم پیگیری ها، هیچ گونه منبعی برای این خبر و مصداقی از آن را در دستگاههای دولتی پیدا نکرد.
سردبیر روزنامه منتشر کننده این خبر در پاسخ به معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفت وگویی اظهار داشت: «به جهت حفظ محرمانگی از افشای منبع خبر معذوریم ولی توضیحات شما را منتشر می کنیم. خبر … براساس نامه یکی از مجموعه‌های یک وزارتخانه اقتصادی تنظیم شده است»

تا اینکه «عبدالرضا رحمانی فضلی» وزیر کشور روز چهارشنبه در حاشیه هیأت دولت درباره این بخشنامه گفت: چنین بخشنامه ای وجود ندارد و امضا نکردم.


بخشنامه‌ی تفکیک زن و مرد در ادارات وجود ندارد
کپی رایت: منبع مطلب