خانه > سلامت > دبیرکل پایداری: مستقل آمده‌ام-سلامت

دبیرکل پایداری: مستقل آمده‌ام-سلامت


خبرآنلاین: در سومین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم، دبیر کل جبهه پایداری و کاندیدهای دیگر، نامزدی خود را در مجلس یازدهم اعلام کردند.

ثبت‌نام کاندیداهای مجلس برای رسیدن به ساختمان هرمی شکل میدان بهارستان همچنان ادامه دارد.

با پاکت پول روضه‌خوانی در انتخابات شرکت می‌کنم

حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی، دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی و نماینده تهران در دوره‌های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی مدارک خود را جهت کاندیداتوری مجلس یازدهم ارائه کرد.

عضو جبهه اصولگرایی در خصوص آخرین وضعیت و موضع جبهه پایداری در انتخابات مجلس گفت: جلسات ما برقرار است و من از همه به خصوص جوانان دعوت کردم که در این دور کاندید شوند اما فعلا به صورت مستقل در انتخابات شرکت می‌کنم، اما تفکرات من به این جبهه نزدیک‌تر است و در آینده ممکن است از طرف آنها شرکت کنم.

 وی در خصوص شفافیت هزینه تبلیغات کاندیداها گفت: من به شدت طرفدار این موضوع هستم و اول از همه از خودم شروع می‌کنم من هیچ پولی از حوزه یا دانشگاه نمی‌گیرم و با پاکت روضه خوانی در انتخابات شرکت می‌کنم اکنون هم در دفتر آقای اراکی منبر داشتم و با پول آن تا اینجا آمدم برای همین پولی برای چاپ تراکت و تبلیغات ندارم.

یکی دیگر از حامیان سابق احمدی‌نژاد آمد

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس هشتم نیز حضور خود را در انتخابات مجلس یازدهم اعلام کرد. او یکی از حامیان محمود احمدی نژاد بود.

همچنین ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین و رحمت الله بیگدلی عضو حزب جمهوریت برای شرکت درانتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.


دبیرکل پایداری: مستقل آمده‌ام
کپی رایت: منبع مطلب