خانه > سلامت > اخاذی ۱۰۰ میلیون تومانی از دخترهمسایه به خاطر یک عکس – حوادث-سلامت

اخاذی ۱۰۰ میلیون تومانی از دخترهمسایه به خاطر یک عکس – حوادث-سلامت


سلامت نیوز: پسر جوانی که با همدستی یکی از دوستانش نقشه اخاذی ۱۰۰‌میلیون‌تومانی را از دختر همسایه طراحی و اجرا کرده‌بود، بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، عصر روز دوشنبه چهارم آذر‌ماه امسال دختر جوانی وحشت‌زده به اداره پلیس رفت و از دو پسر جوان به اتهام آدم ربایی، آزار و اذیت و اخاذی شکایت کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، شاکی در توضیح ماجرا گفت: چند سال قبل با پسر جوانی به نام آرش رابطه دوستانه داشتم و قرار بود با هم ازدواج کنیم و به همین خاطر گاهی با هم بیرون می‌رفتیم. مدتی گذشت و ما به خاطر مخالفت خانواده‌هایمان رابطه‌مان را قطع کردیم و حتی عکس‌های خصوصی هم که با هم داشتیم از داخل گوشی‌ام حذف کردم و پس از آن دیگر با هیچ پسری ارتباط دوستانه برقرار نکردم. وی ادامه داد: چند روز قبل از خانه‌مان بیرون آمدم که داخل خیابان شهروز پسر همسایه‌مان راه مرا سد کرد. او گوشی تلفن همراهش را باز کرد و عکس خصوصی که با آرش گرفته بودم به من نشان داد و گفت باید ۱۰۰‌میلیون تومان به او بدهم وگرنه عکسم را در فضای مجازی پخش می‌کند و آبرویم را در محل می‌ریزد. در حالی که به شدت ترسیده بودم با خواهش و التماس خواستم عکسم را از داخل گوشی‌اش پاک کند، اما شهروز قبول نکرد و گفت این عکس را یکی دیگر از دوستانش به نام پیمان به او داده و باید به او هم پول بدهم. وقتی به او گفتم این مقدار پول ندارم از من خواست طلاهایم را بفروشم و بقیه پول را هم از پدر و مادرم سرقت کنم. شهروز گفت به صورت علی‌الحساب یک سکه تمام بهار آزادی تهیه کنم و به دوستش پیمان بدهم تا عکسم را در فضای مجازی پخش نکند و ما‌بقی پول را در چند مرحله به آن‌ها بدهم که به خاطر ترس از آبرویم قبول کردم.

امروز با یک سکه سر قرار رفتم که شهروز و پیمان به زور مرا سوار خودرو کردند و با تهدید چاقو به پارکینگ خانه شهروز بردند و آنجا به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و در نهایت بعد از ساعتی دوباره مرا در خیابان خلوتی رها و تهدید کردند، اگر شکایت کنم عکس خصوصی‌ام را در فضای مجازی پخش می‌کنند، اما من تصمیم گرفتم از آن‌ها شکایت کنم.

دستگیری پسر همسایه
با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی احسان زمانی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

مأموران پلیس در نخستین گام راهی خانه شهروز و پیمان شدند که دریافتند دو متهم پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته‌اند. در چنین شرایطی مأموران برای دستگیری متهمان دست به تحقیقات تخصصی زدند تا اینکه چند روز قبل موفق شدند شهروز را در یکی از شهر‌های اطراف تهران شناسایی و دستگیر کنند.

متهم در بازجویی‌ها به جرم خود اقرار کرد و در ادعایی گفت: مدتی قبل یکی از دوستانم را دیدم که دوست مشترک من و آرش بود. آن روز گوشی آرش به صورت امانت در اختیار دوست من بود که متوجه عکس شهلا داخل گوشی شدم که با آرش به صورت خصوصی عکس گرفته بود. عکس خصوصی آن‌ها را به گوشی خودم منتقل کردم تا در فرصت مناسب از آن سوءاستفاده کنم. چند روز قبل موضوع را با دوستم پیمان در میان گذاشتم و گفتم شهلا خانواده پولداری دارد که پیشنهاد داد از او اخاذی کنیم. آن روز قرار بود فقط از او سکه طلا بگیریم، اما دوستم مرا وسوسه کرد و نقشه شیطانی را اجرا کردیم.

متهم در ادامه به دستور قاضی زمانی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت. مأموران پلیس در تلاشند تا همدست متهم را دستگیر کنند.


اخاذی ۱۰۰ میلیون تومانی از دخترهمسایه به خاطر یک عکس – حوادث
کپی رایت: منبع مطلب