خانه > سلامت > گیلان همچنان در وضعیت اضطراری – بیماری – مراقبت-سلامت

گیلان همچنان در وضعیت اضطراری – بیماری – مراقبت-سلامت


سلامت نیوز: گیلان همچنان در وضعیت اضطراریفرمانده انتظامی گیلان از تداوم اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در ورودی های گیلان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، فرمانده انتظامی گیلان بیان کرد: پلیس در ورودی‌های استان همچنان از ورود مسافران به گیلان جلوگیری می کند و بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا این طرح تا پایان فروردین ادامه خواهد داشت.

سردارعزیزاله ملکی افزود: با همراهی و همکاری مردم شریف ایران اسلامی ، شاهد موفقیت های بسیار خوبی در بحث مبارزه با ویروس کرونا هستیم و از همه شهروندان و هموطنان انتظار داریم این همکاری‌ها تا زمان اعلام رسمی مسئولان حوزه بهداشت و درمان در خصوص ریشه کنی ویروس کرونا ادامه یابد.

وی با اشاره به افزایش تردد خوردوها با پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان از ابتدای روز گذشته اضافه کرد: در صورت اصرار مسافران، بطور یقین با افراد متخلف برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

فرمانده انتظامی گیلان در ادامه گفت: همچنین در همه شهرستان های استان با رانندگان خودروهای پلاک غیربومی برخورد، راننده متخلف جریمه و خودروی وی به پارکینگ منتقل خواهد شد.

سردارعزیزاله ملکی با بیان اینکه گیلان همچنان در وضعیت اضطراری قرار دارد از مسافران خواست با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و از سفر به استان تا اطلاعیه‌های بعدی و دفع کامل خطر ابتلاء به ویروس کرونا خودداری کنند.


گیلان همچنان در وضعیت اضطراری – بیماری – مراقبت
کپی رایت: منبع مطلب