خانه > سلامت > کشف ۲۰ هزار عدد ماسک غیربهداشتی در شمال پایتخت – سلامت اجتماعی-سلامت

کشف ۲۰ هزار عدد ماسک غیربهداشتی در شمال پایتخت – سلامت اجتماعی-سلامت


سلامت نیوز:رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از ۲۰ هزار عدد ماسک غیربهداشتی در شمال پایتخت خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ”سعید راستی” گفت: به دنبال دریافت اخباری مبنی خرید و فروش ماسک های غیر بهداشتی با قیمت های نامتعارف در حوالی دزاشیب، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از بررسی های لازم و تایید صحت و سقم خبر و اخذ دستور قضائی روز گذشته به مخفیگاه متهم اعزام و در یک عملیات پلیسی، موفق به دستگیری متهم شدند.

به گفته این مقام انتظامی، در بازرسی از مخفیگاه متهم،۲۰ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک که به صورت غیر بهداشتی تولید شده بود و در محیطی غیر ایزوله نگهداری می شدند، کشف شد.

راستی تصریح کرد: متهم با توجه به شیوع موج دوم ویروس کرونا و افزایش شدت همه گیری آن اقدام به فروش این ماسک به صورت غیر بهداشتی به هموطنان می کرد که در هنگام مواجهه با مستندات به جرم خود معترف شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد از شهروندان خواست تا با تهیه ماسک از مراکز معتبر از جمله داروخانه ها در حفظ و کاهش شیوع این بیماری اقدام کنند.


کشف ۲۰ هزار عدد ماسک غیربهداشتی در شمال پایتخت – سلامت اجتماعی
کپی رایت: منبع مطلب