خانه > موسیقی > معرفی آلبوم > سالار عقیلی و رضا صادقی از کنسرت “عشق من ایران من” می گویند

سالار عقیلی و رضا صادقی از کنسرت “عشق من ایران من” می گویند

سالار عقیلی خواننده موسیقی ایرانی هم در خبری کنسرت “عشق من ایران من” گفت: این برنامه تقریبا سومین برنامه ای است که با خوانندگان پاپ تا به امروز داشتم و یکی از هدف هایم هم همین بود که به علاقه‌مندان موسیقی پاپ این نکته را بگویم که ما هیچ دشمنی با موسیقی پاپ نداریم و اعتقاد دارم موسیقی در هر نوع آن که موسیقی خوبی باشد، برای ما قابل احترام است، البته باید بگویم که رضا صادقی از نظر من خواننده کاملا موجهی است که مجموعه اخلاقی و کاری او من را برای یک اجرای مشترک در یک کنسرت مشترک ترغیب کرد و قاطعانه می گویم شاید اگر رضا صادقی نبود، من در این کنسرت حضور پیدا نمی کردم.

این خواننده درباره جزئیات قطعه هایی که قرار است در این کنسرت تلفیقی اجرا کند، افزود: غیر از اجرای قطعات وطنی مورد علاقه مردم که همیشه آنها را در کنسرت هایم خواسته اند، دو اثر جدید هم به خوانندگی من و رضا صادقی خوانده خواهد شد که فکر می کنم برای علاقه مندان موسیقی ایرانی و پاپ اجراهای خاطره‌انگیزی باشند.

عقیلی تصریح کرد: کنسرت “عشق من ایران من” یک برنامه ای است که از دو خواننده دعوت کرده تا آهنگ های وطنی خود را اجرا کنند، این در حالی است که خوانندگان دیگری هم هستند که آثار وطنی خوبی را در حوزه موسیقی تولید کرده اند اما من با حضور در این کنسرت می خواستم به این نکته اشاره کنم که مردم بدانند ما دشمنی با موسیقی پاپ نداریم و من به عنوان یک خواننده همواره به موسیقی فاخر ولو اینکه در موسیقی پاپ باشد، افتخار می کنم و این یکی از مهمترین تفکرات من برای حضور در کنسرت بود که امیدوارم مورد قبول مردم واقع شود.

رضا صادقی خواننده صاحب‌نام موسیقی پاپ هم در این نشست خبری با ابراز خرسندی از برگزاری این کنسرت مشترک گفت: این اتفاق برای من جای افتخار فراوان دارد که در کنار هنرمند خوش‌صدا و خوش فطرتی چون سالار عقیلی هستم و امیدوارم در این کنسرت اتفاقات خوبی را برای تماشاگران آن رقم بزنیم که شب خاطره‌سازی را در کنار موسیقی تجربه کنیم، البته شاید بر ما خرده بگیرند که صدای رضا صادقی چه ارتباطی به صدای گرم سالار عقیلی دارد که باید در جواب این انتقاد یا سوال بگویم، اتفاقا خیلی از کارهای جدید می تواند بدون توازن مورد توجه قرار گیرد. اینکه صدای قدرتمند سالار عقیلی در کنار صدایی که برآمده از حضور در کنار مردم باشد، می تواند اتفاقات خوبی باشد که برای این کنسرت می توان به آن اشاره کرد.

صادقی در پاسخ به این انتقاد که جریان موسیقی پاپ دیگر تاثیر اجتماعی و فکری روی مخاطبان خود ندارد، تصریح کرد: به نظر من باید به یکسری اتفاقات زمان داد، من می دانم که موسیقی پاپ به جایگاه مورد نظر خود نرسیده، اما همین که صدایی چون سالار عقیلی در کنار آهنگسازی چون عباس لطیفی و خوانندگی من یک نگاه مهربان از ایران لطیف را به جهانیان معرفی کند، مطمئنا حرکت سازنده و لطیف خواهد بود. ما این بار می‌خواهیم از ایرانی صحبت کنیم که دوست ندارد مصیبت‌هایش، غم هایش و گرفتاری هایش به مخاطب نشان داده شود که امیدوارم در انجام این کار موفق باشیم.

صادقی در پایان عنوان کرد: غیر از چند قطعه که ترجیح می دهم در روزهای کنسرت آنها را معرفی کنم، قطعه های خدا با منه، ایرانی و تیتراژ پایانی سریال دودکش را برای علاقه مندان موسیقی عرضه خواهم کرد.

کنسرت “عشق من ایران من” طی روزهای سوم و چهارم مهرماه سال جاری در دو نوبت 18:30 و 21:00 با اجرای چند قطعه موسیقی سنتی به خوانندگی سالار عقیلی و و چند قطعه پاپ به خوانندگی رضا صادقی در برج میلاد تهران برگزار می شود، البته اجرای دو قطعه بی کلام به رهبری عباس لطیفی و همچنین اجرای دو قطعه مشترک توسط سالار عقیلی و رضا صادقی به همراه اجرای قطعه سرود جمهوری اسلامی ایران ساخته استاد حسن ریاحی از دیگر برنامه های من در این کنسرت خواهد بود.