خانه > سلامت > کرونا تاکنون جان 13 هزار و 826 پایتخت‌نشین را گرفته است – بیماری – مراقبت-سلامت

کرونا تاکنون جان 13 هزار و 826 پایتخت‌نشین را گرفته است – بیماری – مراقبت-سلامت


سلامت نیوز: رییس سلامت شورای شهر تهران اعلام کرد: از ابتدای اسفند ۱۳ هزار و ۸۲۶ نفر در تهران بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سالم‌خبر، ناهید خداکرمی گفت: نه فقط کادر درمان در برابر ویروس کرونا فرسوده شده‌اند، بلکه کارکنان بهشت زهرا(س) هم تحت فشار هستند.دو هفته‌ای‌ است که آمار فوتی‌ها افزایش زیادی پیدا کرده است و تقریبا روزانه بالغ بر یکصد نفر بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست می‌دهند.

وی در خصوص تناقض آمار شهرداری با آمار نهادهای دیگر گفت: تناقضی در آمار نیست. ما براساس آمار سازمان بهشت‌زهرا(س) تعداد فوتی‌ها را اعلام می‌کنیم و ملاک ما آمار بهشت‌زهرا(س) است و جوازهای کفن و دفنی که براساس مرگ با کرونا ویروس و یا احتمال کرونا ویروس صادر می‌شود. البته کسانی هم که می‌گویند احتمال دارد به کرونا ویروس دچار شده باشند، در بیشتر موارد این ویروس را داشته‌اند یا تست‌شان آماده نشده یا شرایط دیگری بوده است.آمار بهشت‌زهرا(س) به واقعیت نزدیک‌تر است.

رییس سلامت شورای شهر تهران اعلام کرد: از ابتدای اسفند ۱۳ هزار و ۸۲۶ نفر در تهران بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

این عضو شورای شهر در خصوص آمار دفن و کفن بیماران مبتلا به کرونا در هفته گذشته گفت:‌ نزدیک به دو هفته است روزانه بالای یکصد نفر در تهران بر اثر کرونا ویروس جان خود را از دست می‌دهند. در شنبه هفته گذشته ۱۳۶ نفر و در روز گذشته ۱۰۴ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند. روز پنج‌شنبه هفته گذشته هم تعداد فوتی‌ها بر اثر کرونا ۱۰۹ نفر بوده است.

نه فقط کادر درمان در برابر ویروس کرونا فرسوده شده‌اند، بلکه کارکنان بهشت زهرا(س) هم تحت فشار هستند. دو هفته‌ای‌ است که آمار فوتی‌ها افزایش زیادی پیدا کرده است و تقریبا روزانه بالغ بر یکصد نفر بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست می‌دهند


نزدیک به دو هفته است روزانه بالای یکصد نفر در تهران بر اثر کرونا ویروس جان خود را از دست می‌دهند. در شنبه هفته گذشته ۱۳۶ نفر و در روز گذشته ۱۰۴ نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده‌اند. روز پنج‌شنبه هفته گذشته هم تعداد فوتی‌ها بر اثر کرونا ۱۰۹ نفر بوده است

ما براساس آمار سازمان بهشت‌زهرا(س) تعداد فوتی‌ها را اعلام می‌کنیم و ملاک ما آمار بهشت‌زهرا(س) است و جوازهای کفن و دفنی که براساس مرگ با کرونا ویروس و یا احتمال کرونا ویروس صادر می‌شود


کرونا تاکنون جان 13 هزار و 826 پایتخت‌نشین را گرفته است – بیماری – مراقبت
کپی رایت: منبع مطلب