خانه > سلامت > ضدعفونی اتوبوس ها با دستگاه مه پاش همچنان ادامه دارد – سلامت شهر – سلامت اجتماعی-سلامت

ضدعفونی اتوبوس ها با دستگاه مه پاش همچنان ادامه دارد – سلامت شهر – سلامت اجتماعی-سلامت


سلامت نیوز: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، گفت: در حال حاضر با استفاده از دستگاه های فوگر سرد (مه پاش) تمامی اتوبوس های فعال خطوط در ابتدا و انتهای مسیر و قبل از مسافرگیری ضد عفونی می شوند.

به گزارش سلامت نیوز ، محمود ترفع، در گفتگو با مهر، با اشاره به اینکه بیش از ۴۰ هفته از ورود ویروس کرونا به کشور می‌گذرد و ناوگان اتوبوسرانی همچنان مشغول ضدعفونی اتوبوس‌ها، مینی بوس‌ها و پایانه‌های تهران است، افزود: عملیات ضد عفونی اتوبوس‌ها در ابتدا از سطوح دارای تماس شروع شد و کم کم شکل پیشرفته‌تری به خود گرفت.
وی با اشاره به اینکه ضدعفونی و گندزدایی در هفته‌های اول ورود این ویروس به شکل ابتدایی انجام می‌شد، اظهار داشت: در حال حاضر با استفاده از دستگاه‌های فوگر سرد (مه پاش) تمامی اتوبوس‌های فعال خطوط در ابتدا و انتهای مسیر و قبل از مسافرگیری ضد عفونی می‌شوند.
ترفع با اشاره به مشکلات عدیده مالی این شرکت به دلیل شیوع کرونا و کاهش آمار مسافرانش، ابراز داشت: با این وجود ما برای بالا رفتن ضریب ایمنی و سلامت شهروندان تهرانی نه تنها سطح ضدعفونی ها را کاهش نداده ایم بلکه به شکل پیشرفته‌تری در حال انجام آن هستیم.
وی افزود: سطوح داخلی اتوبوس‌ها در طی ساعات خدمت و پیش از آن در چند نوبت انجام می‌گیرد.


ضدعفونی اتوبوس ها با دستگاه مه پاش همچنان ادامه دارد – سلامت شهر – سلامت اجتماعی
کپی رایت: منبع مطلب