خانه > سلامت > جاده‌های 9 استان کشور برفی وبارانی هستند – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست-سلامت

جاده‌های 9 استان کشور برفی وبارانی هستند – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست-سلامت


سلامت نیوز: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای ۹ استان کشور خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز، سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با پانا، درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: برابر گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در سراسر کشور در حال حاضر شاهد بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل و چهارمحال و بختیاری هستیم و بارش باران نیز در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، اصفهان، خراسان شمالی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و گیلان گزارش شده است.

وی افزود: در محورهایی که با بارش برف و باران روبروست، علاوه بر لزوم همراه داشتن زنجیرچرخ، رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب عامل بسیار مهمی در پیشگیری از تصادفات است.

شیرانی ترافیک در جاده‌های کشور را نیز روان و بدون گره ترافیکی اعلام کرد و گفت: محورهای شهداد – نهبندان، خرم آباد – پلدختر و محور ساحلی بندرریگ – شیف – در بوشهر تا اطلاع بعدی مسدود است. در کیلومتر ۱۰ محور قزوین – همدان نیز تا اطلاع بعدی تردد از لاین روبروی محور و به صورت دوطرفه انجام می‌شود.

وی محورهای شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود، سی سخت – پادنا، گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، وازک – بلده و پونل – خلخال را نیز دارای انسداد فصلی اعلام کرد و گفت که به دلیل بارش سنگین برف، این محورها تا اطلاع بعدی مسدود هستند.


جاده‌های 9 استان کشور برفی وبارانی هستند – آلودگی هوا و هواشناسی – محیط زیست
کپی رایت: منبع مطلب