خانه > سلامت > تهیه طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی – پرستار – جامعه پزشکی-سلامت

تهیه طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی – پرستار – جامعه پزشکی-سلامت


سلامت نیوز:تعدادی از نمایندگان طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی را تهیه کرده و به هیات رییسه ارائه کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، تعدادی از نمایندگان هم‌زمان با میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار طرحی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی را امضاء کرده و به هیات رییسه جهت قراردادن در دستور کار ارائه کردند.

متن این طرح به شرح زیر است:

«آقای قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی

ضمن تبریک میلاد باسعادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) و تبریک روز پرستار و به منظور ارج نهادن به مقام پرستاران عزیز و تقدیر از تلاش‌ها و جانفشانی‌های بی‌وقفه آنها به ویژه در مبارزه جدی با ویروس کووید ۱۹ (کرونا) امضاء کنندگان این طرح با قید دو فوریت تقاضای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی را به قراردادی و پرستاران قراردادی را به صورت پیمانی دارند.

شایان ذکر است که منابع اجرای این طرح نیز در بودجه سال ۱۴۰۰ و با همکاری دولت تامین خواهد شد.»

فاطمه محمد بیگی عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در همین رابطه در مطلبی در صفحه توییتر خود با تبریک روز پرستار نوشت: «امروز همراه جمعی از نمایندگان دو فوریت تقاضای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی به قراردادی و پرستاران قراردادی به پیمانی را امضاء کردیم.

به مدافعان سلامت و پرستاران قول می‌دهیم در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان به طور ویژه پیگیر مطالبات آنها هستیم.»


تهیه طرح دو فوریتی برای تبدیل وضعیت پرستاران شرکتی و قراردادی – پرستار – جامعه پزشکی
کپی رایت: منبع مطلب