خانه > درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور-سلامت

درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور-سلامت

درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور

یکی از عوامل زیبایی افراد را می‌توان به پرپشت بودن و سالم بودن مو‌های آن‌ها اشاره کرد. مو نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت افراد دارد. حال شما فکر کنید که فردی دچار ریزش یا طاسی مو شده است آیا می‌توان گفت که از زیبایی چهره فرد کاسته نشده است؟

ما در این مقاله در رابطه با ریزش و طاسی مو و همچنین درمان قطعی آن توسط دکتر محمد تقی زندی پور صحبت خواهیم کرد.

کانال تلگرام دکتر زندی پور

https://t.me/drzandipoor

پیج اینستاگرام دکتر زندی پور

/https://www.instagram.com/drzandipoor

سایت دکتر زندی پور

http://drzandipoor.ir

همان طور که گفتیم این روز‌ها ریزش مو تهدیدی بسیار بزرگ برای زیبایی چهره افراد است. همه ما می‌دانیم که بدن انسان به طور طبیعی روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ عدد تار مو ریزش دارد، ولی زمانی که این ریزش مو از حالت نرمال خارج شود برای ما یک تهدید محسوب می‌شود. ریزش مو به خیلی از عوامل بستگی دارد برخی افراد با افزایش سن تعدادی از تار مو‌های خود را از دست می‌دهند و دلیل ریزش برخی افراد دیگر می‌تواند به صورت ژنتیکی باشد و عده‌ای نیز توسط عوامل محیطی مانند استرس، افسردگی، استفاده از دارو‌های حساسیت زا و… مو‌های خود را از دست می‌دهند. با تمام توضیحاتی که بیان شد در اینجا یک سوال ایجاد می‌شود:

آیا طاسی و ریزش مو در هر سنی قابل درمان است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله، طاسی و ریزش مو در هر سنی قابل درمان است. تنها تفاوت آن‌ها در روش‌هایی است که می‌تواند برای درمان طاسی و ریزش مو استفاده شود. این امر به این دلیل است که برخی از دارو‌ها برای درمان طاسی وجود دارند که می‌توانند برای درمان افراد جوان استفاده شوند در حالی که استفاده از آن‌ها توسط افراد مسن توصیه نمی‌شود.

درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور

درمان ریزش مو

روش‌های درمانی بسیار موثری برای ریزش مو وجود دارد که می‌تواند روند ریزش مو را معکوس یا کُند کند.

لازمه‌ی درمان ریزش مو زمان و صبر فرد است. زیرا ریزش مو یک دفعه اتفاق نیفتاده که بخواهیم ریزش مو و در مقابل رشد مجدد سریع اتفاق بیفتد. اگر فرد می‌خواهد به نتیجه دلخواه درمان خود برسد و درمان موثر واقع شود حتما باید به آن زمان دهد.

ویتامین‌های ریزش مو

رشته‌های شما اساساً از پروتئین ساخته شده اند و برای رشد و استحکام به پروتئین نیاز دارند. ویتامین B باعث تولید پروتئین می‌شود. بدون آن، کیفیت پروتئینی که رشته‌ها دریافت می‌کنند چندان مناسب نخواهد بود. کمبود ویتامین B می‌تواند باعث ریزش بیش از حد مو شود.

ویتامین‌های A و C حاوی مواد مغذی مهمی هستند که برای رشته‌ها مفید هستند. به همین دلیل باید ویتامین‌های لازم را برای جلوگیری از ریزش مو را به بدن رساند.

درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور

دکتر زندی پور متخصص متخصص پوست، مو و زیبایی است که خدمات پزشکی زیر را ارائه می‌دهد:

  • درمان ریزش‌های بعد از زایمان و دوران شیردهی
  • درمان ریزش مو ارثی
  • درمان ریزش‌های سکه ایی
  • درمان ریزش مو از نوع آلوپسی
  • رفع شلی پوست
  • درمان جوش و جای جوش
  • پروتز تزریق ژل و بوتاکس
  • درمان و رفع خط خنده
  • جوانسازی پوست
  • لیزر مو‌های زائد

بلافاصله درمان را شروع کنید

زمانی که اولین علائم ریزش مو را در خود مشاهده کردید حتما به یک پزشک متخصص برای ریزش موی خود مراجعه نمایید تا در صورت تشخیص پزشک درمان‌های لازم صورت بگیرد. اگر پس از شروع درمان، مشکل ریزش مو برطرف شود، فولیکول‌های آسیب دیده می‌توانند دوباره رشته‌ها را رشد دهند. اگر فولیکول‌ها برای مدت طولانی بدون استفاده در آنجا بنشینند، آسیب دائمی می‌شود.

درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور

آدرس مطب دکتر زندی پور: کرج، فردیس، فلکه اول، خیابان پنجم (شهید اقرلو)، ساختمان کاکتوس، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد ۸
درمان طاسی و ریزش مو با دکتر محمد تقی زندی پور
کپی رایت: منبع مطلب