خانه > سلامت > انصاریان به کما رفت/ اژدری: پزشکان می گویند با این ضربان قلب، دو ساعت بیشتر دوام نمی‌آورد – بیماری – مراقبت-سلامت

انصاریان به کما رفت/ اژدری: پزشکان می گویند با این ضربان قلب، دو ساعت بیشتر دوام نمی‌آورد – بیماری – مراقبت-سلامت


سلامت نیوز: حامد اژدری، داماد خانواده انصاریان در خصوص آخرین وضعیت پیشکسوت فوتبال ایران توضیحاتی را ارائه کرده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو، حامد اژدری، داماد خانواده انصاریان درباره آخرین وضعیت علی انصاریان به برنامه پارک شهر رادیو تهران گفت: از بعد از ظهر دیروز، یک مقدار اکسیژن او بالا و پایین شد و تیم پزشکی از شب گذشته تصمیم گرفت روش دیگری را انجام بدهد که جواب نگرفت و متأسفانه علی به کما رفت.

اژدری افزود: سطح اکسیژن او خیلی خیلی پایین است و ضربان قلب او بالاست. امیدمان خیلی کم است و در شرایطی نیستم که بیشتر توضیح بدهم و فقط از مردم می‌خواهم دعا کنند. همانطور که تقدیر هست، معجزه هم وجود دارد. تمنا می‌کنم مردم دعا کنند برای علی عزیز و علی را به جامعه‌ای که مغموم است و غم مهرداد را دارد، علی را به جامعه و مادر او بازگرداند.

اژدری در پایان گفت: متأسفانه به دلیل پایین آمدن اکسیژن مجبور شدند “اینتوبه” کنند که این اقدام هم شرایط خودش را دارد. بعد از اینتوبه اکسیژن حداقل باید روی ۹۰ باشد، اما اکنون اکسیژن او روی ۳۰ درصد است. ضربان قلب هم بالاست و پزشکان می‌گویند با این ضربان قلب او دو ساعت بیشتر دوام نمی‌آورد. صدای من لرزان است و نمی‌خواهم انرژی منفی بدهم، فقط از تمام مردم، آبی و قرمز می‌خواهم که انصاریان را به آغوش مادرش بازگرداند.


انصاریان به کما رفت/ اژدری: پزشکان می گویند با این ضربان قلب، دو ساعت بیشتر دوام نمی‌آورد – بیماری – مراقبت
کپی رایت: منبع مطلب