خانه > سلامت > عملکرد موفق بهشت زهرا در بحران کرونا – سلامت شهر – سلامت اجتماعی-سلامت

عملکرد موفق بهشت زهرا در بحران کرونا – سلامت شهر – سلامت اجتماعی-سلامت


سلامت نیوز:امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران مدیریت اجساد را در شرایط بحران کرونا در کلان شهر تهران موفقیت آمیز و از افتخارات شهرداری تهران دانست و گفت: مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با در نظر گرفتن همه جوانب و با استفاده از تجربیات گذشته به خوبی توانست این بحران بی سابقه و غافلگیرکننده را مدیریت کند و در قیاس با سایر کشور‌های جهان موفق‌تر عمل کرد و انصافا درخشید.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و جمعی از پیشکسوتان ورزشی کشور و مدیران شهری در روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور در جمع پرسنل سالن‌های تطهیر سازمان بهشت زهرا (س) ضمن تکریم و تقدیر از خدمات یکساله این عزیزان در بحران کرونا با آنان گفتگو کردند.

امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در این دیدار گفت: در زمانی که زلزله بم اتفاق افتاد من در رفسنجان مسئولیتی داشتم و آن شرایط سخت و دشوار را کاملا به یاد دارم. مدیریت در چنین شرایطی پیچیدگی‌های خودش را دارد و شما لازم است که در لحظه تصمیماتی به موقع و با کمترین درصد خطا را اتخاذ کنید.امیر محسنی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران افزود: در شرایط همه گیری کرونا ترس و نگرانی در میان شهروندان جامعه بسیار بالا رفت و مصداق آن نیز خالی شدن اماکن ورزشی و فرهنگی است که با آن مواجه هستیم. این سختی‌ها در بهشت زهرا (س) چند برابر است و همکاران ما در مجموعه آرامستان بهشت زهرا (س) در پیکان مواجه با این ویروس هستند و خطر کار در این مکان به مراتب بالاتر است.

امیر محسنی ادامه داد: در کنار کادر درمان بیشترین فشار و دغدغه را مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) دارند و با عشق، ایثار و ازخودگذشتگی که در وجود این عزیزان موج میزند توانستند باعث افتخار آفرینی در حوزه مدیریت بحران در کشور شوند و در میان کشور‌های دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند.

امیر محسنی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با اشاره به این مطلب که همکاران سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با جان خود بازی کردند و در صف اول مبارزه با این ویروس قرار دارند، گفت: این خدمات رسانی و تکریم شهروندان به بهترین شکل ممکن و با بیشترین رضایتمندی برای کل مجموعه شهرداری تهران قابل افتخار است.


عملکرد موفق بهشت زهرا در بحران کرونا – سلامت شهر – سلامت اجتماعی
کپی رایت: منبع مطلب