خانه > روانشناسی > روش های کنترل نگاه همسر

روش های کنترل نگاه همسر

کنترل نگاه همسرتان را به دست بگیرید

کنترل نگاه همسرتان را در دست بگیرید

نگاه همسر به دیگر زنان برای هر خانمی سخت و آزار دهنده است و سبب کاهش میل و رغبت خانم نسبت به شوهرش می‌شود. ممکن است شما بارها متوجه این نگاه های همسرتان شده باشید و ما یقین دارم هر دفعه این موضوع شما را به شدت آزار داده است و بار عصبی سنگینی را بر شما تحمیل کرده است اما پیشنهاد خانومانه به شما این است که از این پس با رفتاری صحیح کنترل نگاه همسرتان را به دست بگیرید. از این پس هرگاه متوجه نگاه همسرتان به فردی شدید هرچند آن نگاه از نظر شما زشت و زننده است و دلیلی برای نگاه همسرتان نمی‌بینید ناراحت نشوید! سخت است و ماهم این را می‌دانیم که چقدر برای شما سخت و آزار دهنده است اما فراموش نکنید که ما می‌خواهیم کنترل نگاه او را به دست شما بسپاریم. پس به طور دقیق و کامل عمل نمایید. این را هم بدانید که این حساسیت‌ها و ناراحتی‌ها نه تنها به رفع مشکل کمک نخواهد کرد بلکه باعث ایجاد حساسیت، اضطراب و گاهی بیماری‌های وسواس و بدبینی نیز می‌شود.

حال ما مواردی را در کنار شما مرور خواهیم کرد که به واسطه آن‌ها می‌توانید تا حد بسیار زیادی کنترل نگاه همسرتان را در دست بگیرید

1- از او پرسید چگونه باشم؟!

شب‌ها قبل از خواب بهترین موقعیت برای گفتگویی از جنس عشق میان همسران است؛ همیشه سعی کنید مهم‌ترین حرف‌های خود را در آرامش و سکوت شب به همسرتان بزنید تا موافقت او را جلب کنید. گاهی اوقات قبل از خواب با لحنی عاشقانه از او پرسید “شوهری دوستداری برات چه لباسایی بپوشم؟؟چه کارها بکنم باهات؟؟” ؛ ممکن است از او بشنوید “همینطور که الان هستی خوبه خانمم” اما یقین کنید که دارد از جواب دادن فرار می‌کند. در این مواقع شما باید با شیطنت‌هایی او را سرحال کرده و وادار به پاسخگویی کنید.

2- تحت هیچ شرایطی در محیط خانه نامرتب نباشید

نامرتب بودن در خانه یعنی نابودی رابطه عاشقانه ؛ وقتی همسرتان پس از یک روز کاری سخت به خانه می‌آید توقع دارد شما برایش بهترین ها را بپوشید و حتی آرایش کنید. فراموش نکنید شما مال همسرتان هستید و تنها وظیفه ای که در زندگی دارید جلب رضایت اوست. پس هرچه در توان دارید با عشق برایش فراهم کنید. این اشتباه بزرگی است که برخی از بانوان گمان می‌کنند بهترین لباس‌ها برای مهمانی است ، نه اصلاً این چنین نیست بلکه بهترین لباس‌ها برای پوشیدن در مقابل همسرتان است. از این پس قبل از رسیدن همسرتان به خانه لباسی زیبا و جذاب بپوشید و آرایش کنید حتی اگر برایتان سخت است به خود یادآور شوید هدفتان چیست.

3- بدرقه و استقبال ویژه

صبح‌ها هنگامی که می‌خواهد منزل را به مقصد محل کار ترک کند به بدرقه او بروید و با عشق و محبتتان او را به محل کار بفرستید و قبل از خروج با یک بوسه به او یادآور شوید که “منتظرت هستم،زود برگرد”.

استقبال، استقبال، استقبال! به جرئت می‌توان گفت استقبال می‌تواند همسرتان را شیفته شما کند. به محض ورود او به خانه به هیجان به سمتش رفته و او را در آغوش بگیرید و ببوسید. به او بگویید خدا قوت و بلافاصله بعد تعویض لباس با چای و میوه از او پذیرایی کنید و کنارش بنشینید و از بخواهید از اتفاقات روز برایتان تعریف کند.

ممکن است با خود بگویید بدرقه کردن و استقبال از همسرم چه ارتباطی به کنترل نگاه او دارد؟! باید توجه داشت که با بدرقه و استقبال مناسب همسرتان در تمام مدتی که از خانه دور است به این فکر می‌کند که هرچه زودتر به خانه برگردد و حتی با خود فکر می‌کند امروز همسرم چه طور به استقبالم خواهم آمد!